0

با بهترین آموزشگاه های زبان خارجی در سراسر ایران آشنا شوید.

The best educational institution for learning foreign languages

قرن 21 به عصر ارتباطات معروف است؛ به این معنی که ارتباطات ما فقط به شهر یا کشور خودمان محدود نیست و باید بتوانیم با سایر کشورها نیز ارتباطی سازنده و موثر برقرار کنیم. به همین دلیل دانستن زبان‌های بین‌المللی مانند انگلیسی، اهمیت بالایی دارد. اگر قصد دارید درباره ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان بیشتر بدانید و با معروف‌ترین آموزشگاه‌های زبان خارجی آشنا شوید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان

در بین آموزشگاه‌های متعدد زبان در ایران، بهتر است در موسسه‌ای ثبت نام کنید که از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد :

 • کیفیت بالای تدریس با استفاده از مدرسان تحصیلکرده، مجرب و Native
 • برگزاری آزمون‌های معتبر بین‌المللی و ارائه مدرک معتبر
 • تمرکز بر آموزش چهارگانه زبان‌های خارجی شامل Listening، Speaking، Writing و Reading
 • تجهیزات به‌روز و روش‌های مدرن برای آموزش موثر و یادگیری عمیق
 • اعتبار موسسه در جوامع بین‌المللی
 • ارائه آموزش آنلاین در کنار برگزاری کلاس‌های حضوری
 • قیمت متناسب با کیفیت کلاس

معرفی بهترین آموزشگاه زبان

در ادامه 5 آموزشگاه زبان در ایران را معرفی می‌کنیم که بر اساس موارد بالا، بهترین آموزشگاه زبان از نظر زبان‌آموزان به شمار می‌روند.

1. موسسه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما یکی از معروف‌ترین آموزشگاه‎های ایران است که چندین شعبه در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، یزد و بوشهر دارد. اگر قصد هر یک از زبان‌های انگلیسی، روسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، ایتالیایی، چینی، چکی و گرجی را دارید، می‌توانید در سایت این آموزشگاه ثبت نام کرده و در کلاس‌های حضوری یا آنلاین آن شرکت نمایید. اصلی‌ترین تفاوت این موسسه که آن را به بهترین آموزشگاه زبان در بین رقبا تبدیل کرده است، تضمین یادگیری زبان‌آموز تحت هر شرایطی است. در واقع در آموزشگاه گاما شما به صورت ترمیک آموزش نمی‌بینید؛ بلکه در هر سطحی که باشید و هر چقدر که لازم باشد، تمرین می‌بینید تا به سطح مورد نظرتان برسید. نگران نباشید! حتی اگر کم‌کاری از خودتان هم باشد، مشمول هزینه اضافی نخواهید شد.

Gamafars, The best educational institution for learning foreign languages

در سایت موسسه زبان گاما به آدرس gamafars.com بخشی تحت عنوان آموزش رایگان وجود دارد که می‌توانید بدون ثبت نام به فایل‌های آموزشی هر زبان دسترسی داشته باشید. همچنین امکان مشاهده روز و ساعت برگزاری کلاس‌ها قبل از ثبت نام نیز وجود دارد.

2. آموزشگاه زبان ایران کمبریج

تعداد شعب موسسه ایران کمبریج بسیار محدود بوده و فقط 2 شعبه در مرکز و غرب تهران دارد؛ اما آموزش بسیاری از زبان‌های روز دنیا و ارائه کلاس‌های فوق فشرده (کمتر از 3 ماه) باعث شده تا در لیست بهترین آموزشگاه های زبان قرار بگیرد. در واقع زبانی نیست که قصد یادگیری آن را داشته باشید و در این آموزشگاه تدریس نشود. مدرسین موسسه ایران کمبریج بسیار مجرب، با تحصیلات بالای دانشگاهی و اغلب Native هستند؛ یعنی زبان مادری خود را تدریس می‌کنند. این آموزشگاه همچنین از به‌روزترین تجهیزات و امکانات آموزشی برخوردار است و در ساختمانی مدرن قرار دارد.

اگر خارج از تهران زندگی می‎کنید، می‌توانید به صورت آنلاین در سایت ircambridge.com تعیین سطح شوید و در کلاس‌های آنلاین آموزشگاه شرکت کنید. پس از پایان دوره نیز مدرک معتبری دریافت خواهید کرد که بدون نیاز به ترجمه، قابل ارائه به شرکت‌ها و دانشگاه‌های خارجی خواهد بود.

3. آموزشگاه زبان اسپیکان

موسسه زبان اسپیکان دارای 3 شعبه در تهران است و فقط زبان‌های انگلیسی، ترکی استانبولی، آلمانی و فرانسه را تدریس می‌کند. بنابراین احتمالا برایتان عجیب است که چرا به عنوان بهترین آموزشگاه زبان معرفی شده است! در این موسسه امکان برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین برای همه سنین و به صورت عمومی و تخصصی وجود دارد. ضمن اینکه شما می‌توانید بلافاصله پس از تمام شدن هر سطح، درخواست صدور مدرک را ارسال کرده و پس از یک هفته، گواهینامه زبان خود را دریافت کنید. این مدرک زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور صادر شده و از اعتبار بالایی در داخل کشور برخوردار است. همچنین می‌توانید پیش از ثبت نام، از مشاوره رایگان و تخصصی استفاده کرده و در طول برگزاری کلاس‌ها، به صورت رایگان اشکالات خود را برطرف نمایید.

speakon, The best educational institution for learning foreign languages

هزینه کلاس‌های حضوری آموزشگاه اسپیکان بسیار معقول است؛ در صورت ثبت نام در کلاس‌های آنلاین نیز از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. البته اگر قصد ثبت نام نداشته باشید نیز می‌توانید به طور رایگان از ویدیوها و مقالات آموزشی سایت speakonedu.com استفاده کنید. این آموزشگاه در ارائه خدمات سازمانی به شرکت‌ها، مدارس و مهدکودک‌ها نیز یکی از بهترین گزینه‌ها است.

4. موسسه زبان نصیر

یکی از بزرگ‌ترین و بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان در تهران و کرج، موسسه زبان نصیر است. این آموزشگاه 6 شعبه در کرج و 1 شعبه در تهران دارد؛ اما ساکنین سایر شهرهای ایران نیز می‌توانند در کلاس‌های آنلاین نصیر شرکت کنند. قیمت تدریس در این آموزشگاه نسبت به سایر موسسات کمتر بوده و برای برگزاری هر یک از کلاس‌های زبان انگلیسی، روسی، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، فرانسه و اسپانیایی، شهریه دولتی دریافت می‌کند.

اگر قصد شرکت در آزمون‌های TOEFL، IELTS و یا PTE را دارید، توصیه می‌کنیم حتما به سایت موسسه نصیر به آدرس nassirinst.ir سری بزنید. دفتر رسمی این آموزشگاه در شهر تورنتو در کانادا قرار دارد و همه شیوه‌های آموزشی، زیر نظر این دفتر تایید می‌شود. با ثبت نام در آموزشگاه زبان نصیر می‌توانید به صورت فشرده، ترمیک یا 8 ماهه، آموزش ببینید. همچنین امکان ارتباط با اساتید به طور مجازی در طول دوره نیز وجود دارد.

5) آموزشگاه زبان پردیسان

بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان و نوجوانان بدون شک موسسه پردیسان است. در هر یک از 11 شعبه این آموزشگاه در تهران، کلاس‌های ویژه بزرگسالان و کودک و نوجوان به طور مجزا برگزار می‎گردد. همچنین علاوه بر انگلیسی، می‌توانید برای یادگیری آلمانی، فرانسه یا ترکی استانبولی نیز به این موسسه مراجعه کنید. سایت pardisan-edu.com یکی از بهترین‌ها برای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان است. در واقع این موسسه 25 آزمون بین‌المللی زبان‌های انگلیسی، ترکی، آلمانی و فرانسه را برگزار می‌نماید.

Pardisan, The best educational institution for learning foreign languages

نظارت مستمر هیئت علمی بر نحوه تدریس مدرسان، برگزاری کلاس‌های رایگان رفع اشکال، ارائه انواع محتواهای آموزشی به صورت رایگان و برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین در روز و ساعت دلخواه زبان‌آموز، این موسسه را به یکی از بهترین موسسات آموزش زبان در ایران تبدیل کرده است.

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

اینکه کدام یک از موسسات معرفی شده برای شما بهتر است، به شهر محل زندگی، نوع زبان مورد نظر و شرایط شخصی شما بستگی دارد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به وبسایت هر آموزشگاه مراجعه کرده و امکانات آن‌ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین آموزشگاه زبان خارجی مناسب خود را انتخاب نمایید. آیا قبلا در موسسه‌ای زبان یاد گرفته‌اید؟ لطفا از تجربه خود بنویسید تا زبان‌آموزان دیگر نیز انتخاب بهتری داشته باشند.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *