دلایل چاپ عکس روی تخته شاسی

یکی از دلایل چاپ عکس، جذاب بودن و مورد علاقه بودن فریم چاپ شده است، گاه یک تصویر چنان برایمان جذاب است که تصمیم میگیریم در فضای خانه یا محل کارمان، همواره در برابر چشمانمان باشد.

حال سوالی که مطرح میشود این است که چگونه قاب مناسبی برای این تصویر مورد علاقه مان انتخاب کنیم تا لذت دیدن روزانه آن را صد چندان کند.

انتخاب نوع و رنگ قاب عکس، همواره بایستی در هماهنگی با رنگ محیط و نوع چیدمان فضا باشد که این خود محدودیت هایی را در انتخاب اعمال میکند.

گاهاً یک انتخاب اشتباه، نه تنها به زیبایی عکس لطمه میزند، بلکه باعث تیره تر شدن فضا، شلوغ تر شدن محیط و همچنین بی نظمی در چیدمان می گردد.

اگر طرفدار یک طراحی مدرن و مینیمال هستید، تصویر شما آن زمان که در نهایت سادگی و به دور از هرگونه قاب و کادر باشد، بسیار زیباتر جلوه خواهد کرد و در چنین محیطی استفاده از چاپ عکس روی شاسی برای برجسته کردن تصویر روی دیوار ، بهترین انتخاب است که به نوعی اورجینالیته و استایلی متفاوت در طراحی فضا ایجاد میکند بی آنکه دیدن هر روزه آن چشم را خسته کند و یا از زیبایی عکس بکاهد، حُسن دیگر آن این است که چنین انتخابی دوام عکس را بیشتر میکند و در عین ظرافت، پوششی استوار در جهت نگهداری عکس می باشد.

از دیگر مزایایی استفاده از شاسی، میتوان به هزینه کمتر آن در مقایسه با قاب اشاره کرد، خصوصاً زمانیکه تصویر سایز بزرگ و یا خارج از استاندارد باشد، این تفاوت قیمت مشهودتر است.

شاسی ها عمدتاً و بطور کلی مربع و یا مستطیل شکل هستند، اما آن زمان که در طراحی فضای خود علاقه مند به استفاده از تصاویر با فرم های دیگر هندسی هستید، باز هم میتوانید به استفاده از شاسی فکر کنید، زیرا هر گونه شکل و اندازه دلخواه شما با شاسی به راحتی قابل اجراست.

قرار دادن یک عکس روی شاسی و آویختن آن بر دیوار محیط کار و یا منزل، خصوصیت ناب بودن و متفاوت بودن را به آن عکس میبخشد، زیرا که این تصویر از میان انبوهی از تصاویر انتخاب شده است و قرار است جزئی از زندگی روزمره مان شود و دیدنش هر بار خاطره خاصی را در ذهن مرور کند و همین دیدن هر روزه خود دلیل ناب بودن این عکس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *