اپلیکیشن چاپ عکس آنلاین

 

شرایط خاص ناگزیز راهکارهای خاص را میطلبد. در روزمرگی این روزها، فرصتی دست یافته که به کارهایمان همچون افکارمان نظمی دوباره ببخشیم.

این روزها، روزهای تکرار است و تکرار. انگار کمتر سراغ تقویم و تاریخ می رویم، چه اهمیتی دارد چه روزی از هفته است، حتی کمتر به ساعت هم نگاه میکنیم، به دقیقه ها که نمیگذرند و ثانیه ها که گویی بیشتر کش می آیند. بی حوصله تر، حساس تر و خسته تر شده ایم انگار. اما وسط این همه روزمرگی، لذت های کوچکی هم هست که لبخند به لبمان می آورد: گنجینه با ارزش خاطراتمان که با عکس های روزهای دور و نزدیک، دوباره در برابر نگاهمان زنده میشود. تا حالا با خودت فکر کرده ای که فرصتی دست داده که این صندوقچه مصور خاطرات را از دل موبایل و لب تاپ بیرون بیاوری و یک حال درست و حسابی با چاپ عکس های خود به آلبوم هایت بدهی یا روح تازه ای با چاپ عکس آنلاین به در و دیوارهای خانه ببخشی و یا حتی این روزها که نمیتوانی هدیه ای هم برای عزیزی بخری، چه چیزی زیباتر از یک لحظه خاص که در یک قاب زیبا نقش ببندد ، به دستش برسد و او را غرق شادی کند.

آخرش می دانی، به صندوقچه های دیجیتالی هم اعتباری نیست، معلوم نیست که بار دیگر که میخواهی به خاطراتت پناه ببری، هنوز عکس ها آنجا باشند، آن وقت است که با خودت می گویی ای داد بیداد، همه روزهای قشنگم، همه لحظه هایی که با هزار شوق و ذوق در فریم موبایل یا دوربینم ثبت کرده بودم، دود شد و رفت هوا!

پس بلند شو، روی کاناپه جلوی تلویزیون نشستن و لحظه ها رو شمردن رو کنار بگذار.

صندوقچه دیجیتالیت رو بردار، عکس ها رو مرتب کن، بعد یک سر به axapp بزن، چه سایزی، چه نوع کاغذی، چه نوع محصولی بیشتر به دلت میشینه، راحت تر از اونچیزی که فکرشو میکنی با چند تا کلیک ساده، لحظه های زیبات برای همیشه ماندنی میشود. راستی یادت نره که بهترین و  امن ترین هدیه این روزها همین عکس های زیباست، توی شادی خودت عزیز ترین هات رو هم شاد کن، یه عکس زیبا، این روزها یه سورپرایز واقعی میشه.

ما در کنارتیم که دوباره حس خوب رو مهمون لحظه هات کنی و فاصلمون از هم چند تا کلیک سادست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *