0

مداد قرمز گلی قدیمی

مداد قرمز گلی قدیمی

امروزه دسته بندی که در بین مداد مخصوصا نوع قرمز آن وجود خواهد داشت مانند قدیمی، خوب، بزرگ باعث تفاوت قیمت آن شده است. مداد از چوب درخت و رنگ دادن به آن تشکیل خواهد شد که برای نوشتن موضوع یا رنگ کردن قسمتی بسیار کاربرد خواهد داشت که شما می توانید از آن استفاده بهینه صورت دهید. همچنین این محصول به دلیل داشتن مقاومت بالایی که دارد اصلا دچار شکستگی نخواهد شد و می توانید با وسایل مخصوص که مداد تراش نام دارد نوک نوشتاری این محصول را تیز کنید.

مداد قرمز بر اساس چند موضوع دسته بندی خواهند شد مانند: سایز، طرح، مغز مداد، نوع ساختار و غیره که شما می توانید نسبت به نیاز و کاربرد خودتان این محصول را تهیه  کنید. انواع مداد و مداد نوکی که دارای چند هدف برای تولید آن خواهد بود دسته بندی می شوند که نوع رنگی و نوشتاری آن پر کاربردترین نوع مداد می باشد. در ضمن باید به این نکته نیز توجه کنید که این محصول اگر در زمان نوشاری دچار اشتباه شدید با پاک کن می توانید از روی کاغذ پاکش کنید. انواع مدل های مختلف این محصول را می توانید از طریق سایت مجموعه آراد برندینگ مشاهده و تهیه کنید.

مداد قرمز قدیمی

بسته بندی این محصول دارای تعداد متنوع از مداد می باشد که دست مشتری در زمان خرید نسبت به نیاز خود باز می باشد. برای تیز کردن یا داشتن همیشه نوک مناسب این مداد باید از وسیله مداد تراش استفاده کنید. همچنین سعی کنید زیاد نوک این محصول را تیز نکنید تا دچار شکستگی نشود. بر روی مداد با لعاب مخصوص پوشش خواهند داد تا اینکه بتوانید با کیفیت از آن استفاده و اذیت نشوید. مقاومت و استحکام این محصول بسیار بالا می باشد و تا اخرین مقدار آن می توانید مورد مصرف قرار بدهید. مداد بهترین گزینه می باشد برای مواقعی که نیاز به پاک کردن خواهد بود که به راحتی می توانید با اشتباه نوشتن با وسیله پاک کن قسمت اشتباه را پاک کنید.

مداد قرمز قدیمی

همانطور که می دانید مداد یکی از محصولات می باشد که می تواند از آن به عنوان نوشتن موضوع یا رنگ کردن قستی استفاده کرد که نوع رنگ مداد قرمز قدیمی امروزه زیاد استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که محصولات از گذشته تا به حال دارای انواع مختلف باشند که نسبت به سلیقه مردم تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این موضوع بر خواهد گشت به کاربرد مشتری که می توانید نسبت به کاربرد خود این محصول را خریداری کند. بیشترین تشکیل دهنده مداد که چوب خواهد بود امروزه با فشرده شدن تنه درختان و در بعضی از موارد خاک اره درختان این محصول پر کاربرد تولید می شود. در ضمن باید توجه کنید که در زمان خرید علاوه بر قیمت، کیفیت نیز مورد توجه قرار بگیرد تا محصول با کیفیت دست شما را بگیرد.

مداد قرمز گلی

در واقع قدرت رنگ دهی این نوع مداد بسیار مناسب بوده و می تواند با داشتن ضخامتهای مختلفی چون 4 میلی متری خطوط مناسبی را بر روی کاغذها ایجاد نماید. در واقع مداد قرمز گلی دارای گرافیتی مرغوب بوده که در رنگ زیبای قرمز موجود بود و دوام بی نظیری را دارد. مجموعه ما این مداد را در بسته بندیهای متعددی روانه بازار می نماید و از این نظر می توانید طبق سلایق خود نمونه های متعددی را سفارش نمایید. ضخامت این مدادهای قرمز گلی در حدود 4 میلی متر بوده و دارای رنگ دهی خاص و با ثباتی به کاغذهای نقاشی می باشد که نشان دهنده عدم محو شدگی آن می باشد.

مداد قرمز گلی

یکی از نمونه های مرغوب، زیبا و کاربردی که مجموعه ما برای شما اختصاص داده است، مداد قرمز گلی و مداد نوکی است که از سالیان درازی تا به الان مورد استفاده های فراوانی قرار گرفته است. مداد قرمز گلی دارای مغزی مرغوب و با رنگ جذاب است که بدنه ای زیبا و استوانه ای شکلی دارد و از بهترین متریال در تولید آن بهره گرفته شده است. بدون شک دانش آموزانی که در جستجوی یک مدادی می باشند که بتوانند نقوش دلخواه خود را بر روی کاغذهای خود رسم نمایند، می توانند این نوع مداد را تهیه نمایند و برای رسم تمام منحنیها، طراحی و نقاشیهای خود از آن استفاده نمایند. مداد قرمز گلی دارای ابعادی حدود 2*4*16 سانتی متر می باشد که در بسته های دوازده عددی قرار داده شده است و دارای رنگ جذابی می باشد و همچنین شکل سطوح مقطع آن دایره بوده و از وزنی معادل 0.200 کیلوگرم برخوردار می باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *