0

استفاده از پلتفورم تلگرام به جای اینستاگرام

پلتفورم تلگرام به جای اینستاگرام

این پلتفورم محبوب یعنی تلگرام در سال دو هزار و سیزده توسط فردی روس به نام پاول‌ دوورف راه اندازی و در دسترس مردم چهان قرار گرفت.در ابتدای سال هایی که این برنامه راه اندازی شد در نسخه ی رسمی و اصلی آن قابلیت های محدودی وجود داشت و کاربران به صورت محدود به گفت و گو و تبادل نظر می پرداختند. اما باگذشت زمان شناخت مخاطب این برنامه توانست اعتماد کاربران را به دست آورده و در جهت رفع این نیازها ویژگی های جدید و بدیعی را در نسخه های به روز شده ی خود قرار دهد.تلگرام جزء برنامه های پرطرفدار و پیام رسان می باشد و امروزه برنامه ای مخصوص برای ارسال و دریافت پیام می باشد و به گونه ای گسترده توسط کاربران در منابع معتبر مانند گوگل پلی و پلی استور و بازار و … دانلود و نصب می شود.این برنامه به همراه قابلیت هایی که دارد امروزه به یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین اپلیکیشن ها در میان برنامه های رقیب خود قرار گرفته است.البته در کنار پیام رسان تلگرام اپلیکیشن های دیگری نیز مانند اینستاگرام و واتس اپ و توئیتر و فیسبوک نیز راه اندازی شدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند اما پیام رسان تلگرام توانست با استفاده از امکانات و قابلیت هایی که دارا می باشد جایگاه مناسب خود را به عنوان یک ابزار پیشرفته حفظ  کرده و حتی بستر مناسبی نیز برای کسب درآمد باشد. مقاله کامل تر تلگرام به جای اینستاگرام را اینجا بخوانید.

قابلیت های تلگرام چیست ؟

همانطور که گفتیم تلگرام با رعایت کردن نکاتی که در ارزیابی یک برنامه به کار می رود توانست در مدت زمان کوتاهی به تعداد بسیاری از کاربران دست یابد و اما این برنامه پیام رسان این امکان را تنها محدود به ارتباط کاربران با یکدیگر از طریق پیام به صورت متنی و ساده نکرده است و قابلیت های و ویژگی های دیگری مانند ارسال صدا و یا ویس ،تماس صوتی و امکان تماس تصویری و گفت و گوی خصوصی را در اختیار کاربران خود قرار بگیرد.هرکدام از این قابلیت ها در زمان مناسب خود توانست مورد استفاده و رضایت کاربران قرار بگیرد. به عنوان مثال امکان ساخت و راه اندازی ربات در تلگرام نیزوجود دارد که این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از ربات های مختلف در هر زمینه ای که می خواهند به فعالیت در این پیام رسان بپردازند. به عنوان مثال ربات هایی برای مدیریت یک کانال و یا سوپر گروه وجود دارد که به کمک ادمین آن می تواند گفت و گوی در طول شبانه روز را کنترل نماید.در واقع  این ربات ها عملکرد های مختلفی دارند که کاربران می توانند در قسمت جست و جوی تلگرام هر نوع از آن ها را که می خواهند مورد استفاده قرار دهند.

قابلیت های تلگرام

فاکتور هایی در تلگرام موجب شده است که افراد در سراسر جهان با توجه به وجود این فاکتورها در ساختار تلگرام به استفاده از این برنامه روی بیاورند. در واقع دلیل این که بسیاری ازکاربرانی که دارای برند هستند و یا کسب و کاری را دارا می باشند و یا احساس نیاز به ارتباط بیشتر با مخاطب دارند این پیام رسان را ترجیح می دهند زیرا این برنامه به نسبت رقبای خود قابلیت هایی دارا می باشد که آن ها بی بهره می باشند. در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.در واقع به جرئت می توان گفت که یکی از دلایلی که کاربران به سمت انتخاب تلگرام روی می آورند این است که به عنوان یک پیام رسان استفاده از تمامی قابلیت ها و استفاده از تمامی خدمات و سرویس های این برنامه رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه می باشد. عملاً این برنامه از وجود دو مورد اصلی یعنی سرعت و امنیت در ساختار خود نیز بهره مند می باشد.وجود سرعت و امنیت در این برنامه موجب شده است به صورت گسترده و با هدف های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد.

از چه سایتی خرید ممبر تلگرام انجام دهیم؟

علاوه بر این که این برنامه سرعت بالایی را دارا می باشد و تنها استفاده از آن مشروط به استفاده از اینترنت است و بهره مند شدن از قابلیت های آن نیاز به پرداخت هزینه نمیباشد وجود امکاناتی دیگر مانند ساخت ربات و گروه  نیز در دستور کار این برنامه قرار دارد. ربات ها در زمینه های مختلفی در تلگرام فعالیت می کنند و می توانند نیاز کاربران را در رابطه با موضوع دلخواه آن ها برطرف کنند.علاوه بر این یکی از موضوعاتی که برای کاربران حائز اهمیت می باشد و لحاظ کردن آن به عنوان یک فاکتور برای ارزیابی قرار می گیرد امنیت است.تلگرام امنیت لازم را برای ارائه ی خدمات و قابلیت های خود و اطمینان خاطر بودن کاربران دارد.در واقع هرچند که این برنامه نیز در ابتدای سال های راه اندازی خود مورد سوء استفاده ی هکر ها از حساب کاربران بوده است اما با مرور زمان و با افزایش سطح کیفیت و اطمینان موسسان تلگرام به کاربران این اطمینان به کاربران داده شد که بدون نگرانی از سوء استفاده از حریم خصوصی آن ها وعمومی شدن اطلاعات رد و بدل شده به آسانی و با اطمینان خاطر می توانند به گفت وگو و تبادل نظر بپردارند. به عنوان مثال یکی از مواردی که تلگرام در ساختار خود قرار داده است تا ایمن بودن خود به کاربران را اثبات کند وجود امکان گفت و گوی خصوصی و یا به اصطلاح سکرت چت ها می باشد.این امکان باعث می شود که دو کاربر بدون نگرانی از سوء استفاده از اطلاعات رد و بدل شده به گفت و گو و تبادل نظر بپردازند. در واقع موسسان و مدیران تلگرام به گونه ای از ایمن بودن تلگرام اطمینان دارند که کاربران را به استفاده از این قابلیت دعوت می کنند.در واقع تلگرام اولین برنامه ای است که از سیستم رمز گذاری سرتاسری بهره مند است . این سیستم موجب می شود که هر دو نفر که می خواهند به گفت و گو بپردازند کد هایی داشته باشند که حتی موسسان تلگرام نیز قابلیت دسترسی به آن ها را ندارند. جالب است که تلگرام برای حفظ بیشتر امینت کاربران امکان اسکرین شات گرفتن و یا فور ووارد پیام را نیز در این قابلیت برداشته است تا کاربران نگرانی در این بابت نداشته باشند. لطفا قیمت و کیفیت ممبرها را خودتان مقایسه کنید و برای خرید ممبر تلگرام از سایت ما هم دیدن نمایید.

خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام هدفمند

در این برنامه نیزکاربران به دنبال افزایش تعداد دنبال کننده و بیا فالوور هستند تا مطالب منتشر شده توسط آن ها بیشتر و کارآمد تر دیده شود. در تلگرام نیز از آن جا که علاوه بر ابزاری پیام رسان بستر مناسبی برای کسب درآمد نیز می باشد و هر کس با توجه به زمینه ی کاری خود می تواند به ساخت و راه اندازی کانالی بپردازد اکثریت کاربران به دنبال افزایش ممبر تلگرام و یا تعداد دنبال کنندگان کانال خود می باشند.حال بسیاری از کسانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده ویا به ساخت کانالی پرداخته اند برای آن ها بسیار دشوار خواهد بود که به صورت طبیعی ممبر های و یا اعضای انال خود را افزایش دهند حالا می خواهیم بدانیم که این افزایش اعضا در تلگرام به صورت طبیعی به چه صورت می باشد. اولین قدم برای داشتن کانالی پر بازدید و داشتن تعداد بالایی از اعضا داشتن محتواهای مناسب است.

همچنین برای ممبر تلگرام خارجی کشورهای اروپایی می توانید از خدمات آسان برند استفاده نمایید.

چرا باید خرید ممبر اجباری تلگرام انجام دهیم؟

با توجه به کسب و کارها و بیزینس های مختلف افزایش ممبر تلگرام می‌تواند متفاوت باشد ولی دلیل اصلی این کار افزایش فروش برای کسب و کار ها و کانال های فروشگاهی و افزایش درآمد و بازدید برای کانال های محتوا محور مثل کانال های تفریحی، کانال های طنز و کانال های خبری است .

با توجه به نتایجی که از تحقیقات روی کانال های مختلف تلگرامی گرفته شده است عمده ترین دلیلی که افراد به خرید از یک کانال علاقه ندارند این است که ممبر کافی در کانال نیست و کانال به اندازه کافی بازدید ندارد . وقتی که تعداد ممبر کانال بالاتر می رود و به تناسب آن بازدید هم افزایش می‌یابد کاربران اعتماد بیشتری به شما و محتوای شما می کنند. این موضوع بیشتر از لحاظ روانی باعث میشود که مشتری ها به صورت ناخودآگاه در ذهنشان به اینکه تعداد ممبر بالا باعث افزایش اعتبار شما می‌شود فکر کنند و شما را یک برند در نظر بگیرد که این خود باعث اعتماد سازی بیشتر است . اصلی ترین فعالیت حال حاضر کانال های تلگرام بر پایه ی درآمد از طریق تبلیغات و یا فروش محصول است. اگر که یک کانال تلگرامی محتوا محور دارید با سرویس ممبر تلگرام اجباری آسان‌برند به راحتی ممبر های خود را افزایش دهید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *