0

آموزش شارژ و پرداخت بروکر آمارکتس در بازار بورس فارکس

یکی از روش‌ های سرمایه‌گذاری بروکر آمارکتس از طریق کپی تریدینگ می باشد. در واقع این روش یکی از سیستم های ویژه می باشد که در هر یک از بروکرها ارائه نمی گردد. بروکر مورد نظر این ویژگی را به مشتریان خود ارائه می دهد شما با استفاده از این سیستم به راحتی بتوانید از تجربیات معامله هر یک از افرادی که حرفه‌ ای هستند استفاده کنید. در واقع با استفاده از این روش، تجربیات افراد حرفه ‌ای را کپی خواهید کرد. افراد حرفه ای هر معامله ‌ای که انجام می دهند را شما به راحتی می توانید انجام دهید. البته معامله‌گرانی که حرفه ای هستند از این مسئله سود زیادی می برند. زیرا از هر معامله‌ای که کپی می شود کمیسیون مشخص شده ای دریافت می نمایند.

امنیت بروکر AMarkets با بهترین نرم افزارهای متاتریدر در بازار بورس فارکس

هر فردی که قصد سرمایه گذاری کردن در بازار بورس بین المللی فارکس را دارد در مرحله اول نگرانی اصلی اش سرمایه اش می باشد. بروکر مورد نظر از امنیت زیادی برخوردار است، چرا که این بروکر از پلتفرم های معاملاتی ایمن و پرطرفدار مانند متاتریدر ۴ و ایکس استیشن استفاده می کند. کارشناسان حرفه ای بر روی نحوه کار و همچنین امنیت بروکر نظارت می نمایند. علاوه بر این سرمایه گذاران در هر یک از بروکر های متفاوت شاید بیمه شوند، ولی در این بروکر بیمه می‌ شوند. کاربران به راحتی می‌ توانند برای هر یک از ضرر هایی که کرده‌اند ۱۰ دلار غرامت دریافت نمایند. فناوری خاصی در این بروکر به کار گرفته شده اند. این فناوری برای سرمایه گذارانی که دارای سرمایه زیاد هستند مناسب می باشد.

معاملات در آی پی بروکر آمارکتس

با معاملاتی که سرمایه گذاران به وسیله آی پی در بازار فارکس انجام می‌ دهند مستقیم به بازار دسترسی دارند. به همین دلیل می توانند معاملات شان را کنترل نمایند. بروکر آمارکتس به وسیله تبلیغات گسترده ‌ای که انجام می‌ دهد می ‌تواند مشتریان بیشتری داشته باشد و سود دریافتی آنها را افزایش دهد. مشتریانی که جهت معامله و برای اولین بار حساب استاندارد و ثابت را ایجاد می ‌کنند پاداش ورود دریافت می‌ نمایند و سرمایه اولیه شان دو برابر خواهد شد. پاداش تنها برای مشتریانی که جدیدالورود هستند نمی باشد.
این بروکر فارکس به دلیل وفاداری هر یک از مشتریان قدیمی خود بخش زیادی از اسپرد دریافت شده را به حساب آنها برمی گرداند. هرچه که مشتریان فعال‌تر و قدیمی تر باشند می ‌توانند پاداش بیشتری دریافت کنند. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای بروکر مورد نظر این است که به مشتریان امکان انجام دادن معاملات آزمایشی را خواهد داد. اگر کاربران بتوانند در معاملات آزمایشی سود کنند سود دریافت شده به حساب آنها واریز می گردد. به طور کلی باید بدانید که مزیت های بروکر مورد نظر نسبت به بسیاری از دیگر بروکرهای بازار فارکس بیشتر است. به همین دلیل روز به روز محبوبیت آن افزایش پیدا می کند.

انتقال حساب باز به بروکر AMarkets

انتقال حساب معاملات باز یکی از مهمترین ویژگی‌ های بروکر آمارکتس می باشد. شما می توانید امکان انتقال دادن حساب تان در بروکرهای باز را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اگر معامله باز در بروکر دیگری دارید به راحتی می‌توانید حسابتان را به این بروکر انتقال دهید. معامله تان در همان حالت از همان روندی که داشته ادامه پیدا می‌ کند. برای این کار پس از اینکه حساب تان را افتتاح کردید باید با پشتیبان ارتباط برقرار نمایید. حساب استاندارد علاوه بر کیفیت بالایی که دارد دارای کش بک است. به همین دلیل جهت انتقال حساب معاملات از بروکر های دیگر به این بروکر بهتر است که از حساب استاندارد استفاده کنید. حساب استاندارد دارای بخش های متنوعی برای دریافت سود است.
بروکر AMarkets یکی از کارگزاری‌‌های مطرح و معتبر در صنعت مالی است که به صورت رسمی از سال2007 فعالیت خود را آغاز کرده و دارای 13 سال سابقه درخشان می‌باشد. این بروکر به عنوان یکی از بهترین بروکرهای جهان شناخته می‌شود.
پس از پرداخت در آمارکتس (AMarkets) تمامی معاملات با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود و زمان اجرای هر معامله کمتر از 30 میلی ثانیه می‌باشد. سازمان Verify My Trade هر ماه سرعت انجام معاملات را بررسی می‌کند تا از رعایت استانداردهای بازارهای مالی برای این بروکر مطمئن شود. دفتر مرکزی بروکر آمارکتس در شهر پودگوریکا کشور مونته نگرو قرار دارد و توسط یک تیم مجرب و حرفه ای اداره می‌شود. در این مقاله چارت ایران به آموزش شارژ بروکر آمارکتس (AMarkets ) پرداخته خواهد شد.

آموزش شارژ بروکر آمارکتس

در صورت انجام معاملات و شارژ بروکر آمارکتس، شما می‌‌توانید از بسته‌های متنوعی از جایزه‌‌ها و تخفیف‌ها بهره‌‌مند شوید. یکی از این بسته‌ها، جایزه بونوس قابل ضرر Tradable برای واریز اولیه حساب شماست که به شما تا 15 درصد از مبلغ واریزی را به صورت بونوس قابل ضرر می‌‌دهد. این بونوس قابل ضرر به شما کمک می‌کند تا در زمانی که با خسارت مواجه می‌‌شوید، میزان ضرر شما کاهش پیدا کند. علاوه بر این، بونوس قابل ضرر شما حتی در صورت رسیدن به آستانه مبلغ واریزی شما، حذف نخواهد شد.

برای مثال، فرض کنید که شما 1000 دلار به حساب خود واریز کرده‌‌اید. در این صورت، شارژ بروکر آمارکتس به شما 150 دلار بونوس قابل ضرر Tradable می‌‌دهد که معادل 15 درصد مبلغ واریزی شماست. اگر در حین انجام معاملات، با خسارت مواجه شوید، بونوس قابل ضرر شما به شما کمک می‌کند تا میزان خسارتتان کاهش پیدا کند و شما به راحتی فرصت جبران خسارت را دارید. همچنین، بسته به مقدار لاتیجی که شما در بروکر آمارکتس استفاده می‌کنید، می ‌توانید از بسته وفاداری کشبک نیز بهره‌ مند شوید. این بسته شامل تخفیف ‌های ویژه ‌ای برای مشتریان دائمی بروکر آمارکتس است که می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌های معاملاتی کمک کند.

مزایای شارژ بروکر آمارکتس

پرداخت در آمارکتس در هر واریز وجه 20 درصد بونوس به کاربران می‌دهد. سرمایه شما تا حداکثر 20 هزار یورو تحت پوشش بیمه قرار دارد. همچنین، پشتیبانی فارسی در اختیار شماست و می‌توانید برای واریز و برداشت ریالی از خدمات بدون کمسیون استفاده کنید. با اجرای سریع دستورات معاملاتی در 30 میلی ثانیه، تغییرات قیمت در بازار را در نظر می‌گیریم و هیچ ریکوتی نداریم. برای کمک به شما در تصمیم‌گیری‌های معاملاتی، تحلیل روزانه رایگان به صورت فیلم و به زبان فارسی در اختیار شماست.

افتتاح حساب اسلامی با شارژ بروکر آمارکتس

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد شارژ بروکر آمارکتس، ارائه حساب اسلامی بدون سواپ است. بدون هیچگونه کمیسیون یا محدودیت زمانی، این حساب به مشتریان اجازه می‌دهد که بدون توجه به جنبشات بازار و نوسانات قیمت، معاملات خود را انجام دهند. علاوه بر این، بعد از افتتاح حساب واقعی، شما می‌توانید درخواست حساب اسلامی را برای تمام حساب‌های خود از جمله حساب ECN نیز ارسال کنید. پس از تأیید درخواست توسط پشتیبانی بروکر، سواپ از جفت ارزها و فلزات حذف خواهد شد و شما می‌توانید با آرامش خاطر و بدون نگرانی از هزینه ‌های اضافی، به معاملات خود ادامه دهید. امکان افتتاح حساب اسلامی بدون سواپ، یکی از مزایای منحصر به فرد بروکر AMarkets نسبت به دیگر رقباست.

نمادهای قابل معامله

در بروکر AMarkets، مجموعه‌ای از نمادهای قابل معامله در اختیار کاربران قرار دارد. این نمادها شامل 7 دسته‌ی مختلف هستند که در ادامه به آنها پرداخته می‌شود.
• اولین دسته از نمادهای قابل معامله در بروکر AMarkets، شامل 42 جفت ارز است که شامل جفت ‌هایی مانند EUR/USD، GBP/USD، USD/JPY و … می شود.
• دسته دوم شامل7 فلز است که در آن فلزاتی مانند طلا، نقره و مس و … وجود دارند.
• دسته سوم شامل 11 کالا است که شامل کالاهایی مانند نفت و گاز و … می شود.
• دسته چهارم شامل 16 شاخص مختلف است که در آن شاخص ‌هایی مانند شاخص داوجونز، نزدک و شاخص بورس کشورها و … وجود دارند.
• دسته پنجم شامل 142 سهم است که شامل سهام شرکت‌هایی مانند تسلا، اپل، گوگل، آمازون و … می شود.
• دسته ششم شامل 15 ارز دیجیتال است که در آن ارزهای دیجیتالی مانند بیتکوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، ترون و … وجود دارند.
• دسته هفتم و آخر شامل اوراق قرضه امریکا و آلمان است که شامل اوراق قرضه‌ی کشورهایی مانند آمریکا و آلمان می شود.

در کل، با توجه به تنوع گسترده‌ی نمادهای قابل معامله در بروکر AMarkets، کاربران می‌توانند به راحتی به معاملاتی موفق دست یابند.

پشتیبانی از زبان فارسی

در حوزه مقایسه بروکرها، بروکر آمارکتس با بالاترین امتیاز در پشتیبانی از زبان فارسی شناخته می‌شود. این بروکر، پشتیبانی فارسی زبان بسیار قوی و پاسخگویی در طول هفته‌ی کاری 7 روزه را فراهم می‌کند و به مشتریان خود این امکان را می ‌دهد که در صورت نیاز به راهنمایی، از طریق تلگرام، واتساپ و چت آنلاین سایت با پشتیبان فارسی زبان بروکر در تماس باشند و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوند. هر مشتری در این بروکر، یک منیجر (مدیر) خاص به عهده دارد که از طریق تماس تلفنی، با هم ارتباط برقرار می‌کنند و به مشتریان این امکان را می‌دهد که در هر مرحله‌ای که به مشکل برخوردند از پشتیبان خود کمک و راهنمایی دریافت کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *