0

برای رسیدن به ثروت به قضاوت دیگران بی توجه باشید

اسکالپ وین پروانه ای

افرادی که موفقیت زیادی را به دست آورده اند از قضاوت دیگران نمی ترسند و از خودشان مطمئن هستند و به احساسات ناشی از اینکه کجا زندگی می کنند و چه دارند و چه طور به نظر می رسند، توجهی ندارند. تنها به فکر رسیدن به هدف می باشند و در این مسیر اجاره نمی دهند که بعضی حاشیه ها آنها را از رسیدن به مقصد منصرف کند.

اسکالپ وین پروانه ای

بیشترین میزان کاربرد اسکالپ وین پروانه ای بی نظیر زمانی است که افراد در بیمارستان ها بستری هستند و باید به طور مداوم دارو دریافت کرده و یا این که آزمایش بدهند و به همین جهت مصرف زیادی دارند.

یکی از مشخصات اسکالپ وین مدل پروانه ای این است که هنگامی که به رگ شخص متصل می گردد تا مدت های زیادی می تواند در محل خود محکم باقی بماند و هیچ گونه حرکتی در آن به وجود نیاید.

یکی دیگر از خصوصیات این محصول کاربردی این است که در سایز های مختلفی تولید می گردد و برای افراد بزرگسال و کودکان نیز مناسب می باشد و استفاده از آن ها متناسب با سن اشخاص خواهد بود.

این محصولات در حقیقت از موادی به نام PVC تولید می‌شوند که از کیفیت خوبی نیز برخوردار هستند و شامل یک سوزن بوده که درون رگ قرار می‌گیرد و دارای یک لوله بلند جهت تزریق دارو است.

اسکالپ وین ایرانی

یکی از مشخصات اسکالپ وین ایرانی این است که با بدن انسان سازگاری کامل دارد و فرو کردن آن در دستان شخص مشکل خاصی را برای او به وجود نخواهد آورد.

یکی دیگر از ویژگی‌ های این کالا این است که به عنوان محصول ضد حساسیت محسوب می‌ شود و برای افرادی که دارای مشکلات آلرژی هستند بسیار مناسب خواهد بود.

سوزن اسکالپ وین بسیار نازک می باشد و به همین علت است که در زمان استفاده از آن شخص درد زیادی را احساس نخواهد کرد.

یکی از خصوصیات این محصول این است که قسمت پروانه آن رنگ های گوناگونی دارد و این امر نشان دهنده تنوع رنگ و سایز های این محصولات می باشد.

اسکالپ وین ایرانی

اسکالپ وین بزرگ

در مورد مشخصات اسکالپ وین بزرگ می توانیم به کیفیت که دارد اشاره کنیم که سر سوزن آن از جنس سیلیکونی بوده و سوزن آن استیل ضد زنگ و باریک است.

این سوزنی که در ان به کار برده است تا پایان تزریق درون رگ بیمار باقی می ماند و دیگر نیازی به رگ گیری دوباره نخواهد بود.

لوله شفاف و بی رنگ بدون هیچ آسیب و سوراخ شدگی و به صورت پلمپ شده وجود دارد که استریل شده می باشد.

رنگبندی این محصول شامل: آبی، سبز، زرد، نارنجی، مشکی و غیره می باشد

در تولید این محصول از بهترین نوع مواد اولیه استفاده شده که هیچ حساسیتی در بدن ایجاد نکند و تب در بیمار به وجود نمی آورد.

اسکالپ وین بزرگ

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *