0

مایع لباسشویی را کجا بریزیم؟ محل ریختن مایع لباسشویی در جاپودری

قطعاً وقتی کشوی جاپودری ماشین لباسشویی را بیرون می‌کشید، با بخش‌های مختلفی مواجه خواهید شد. وجود هر کدام از این قسمت‌ها نشان دهنده آن است که طراح برای پودر، مایع و نرم کننده‌ها جایگاهی جداگانه درنظر گرفته است. استفاده نادرست از جاپودری لباسشویی ممکن است باعث ایجاد مشکلات زیادی در لباسشویی شما شود. پس این نکته که مایع لباسشویی را کجا بریزیم اهمیت دارد. چرا و چگونه را در ادامه مقاله خواهیم گفت.

درصورتی که تا به امروز جایگاه اشتباهی را برای ریختن مایع یا پودر لباسشویی استفاده می‌کرده‌اید و دستگاه شما دچار جرم گرفتگی یا ایرادات دیگر شده است و در مشهد به دنبال تعمیرکار می‌گردید، به شما آرین تعمیر را پیشنهاد می‌کنیم. تکنسین‌های این مجموعه در تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد تخصص کامل داشته و به سرعت مشکل دستگاه شما را رفع خواهند کرد.

محل ریختن  مایع لباسشویی در جا پودری ماشین لباسشویی

قابلیت نرم کنندگی بالا و رایحه خوب در کنار انحلال در آب باعث شده تا بسیاری از کاربران مایع لباسشویی را جایگزین پودر کنند. بنابراین جایگاهی هم برای آن در جا پودری لباسشویی در نظرگرفته شد. زمانی که کشو جاپودری را بیرون می‌کشید و علامت || را مشاهده می‌کنید، می‌توانید مایع لباسشویی را داخل آن بریزید.

برای شستشو کوتاه مدت مایع لباسشویی را کجا بریزیم؟

گاهی ممکن است مدت زمان کوتاهی را برای شستشو انتخاب کنید. به همین دلیل باید مایع لباسشویی را در بخشی بریزید که با علامت | مشخص شده است.

محل ریختن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی آاگ، سامسونگ و ال جی

به نظر می رسد محل ریختن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی آاگ، سامسونگ و ال جی کمی متفاوت‌تر از سایر برندها باشد. به این صورت که در این مدل از لباسشویی قسمت بزرگ‌تر کشو جاپودری را به محل ریختن مایع لباسشویی اختصاص دادند.

لازم به ذکر است که برخی از کاربران تفاوتی میان قسمت‌های مختلف قائل نمی‌شوند و از هر قسمتی برای اضافه کردن موادشوینده استفاده می‌کنند. استفاده نادرست از جاپودری به مرور زمان باعث جرم گرفتن آن شده و می‌تواند هزینه‌های زیادی را برای تعمیر لباسشویی روی دستتان بگذارد. در صورت برخورد با هر مشکلی می‌توانید با گروه آرین تعمیر جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود در مشهد تماس بگیرید.

آیا می‌توان مایع لباسشویی را داخل درام بریزیم؟

سال‌های ابتدایی که ماشین لباسشویی‌های جدید وارد بازار شده بودند، کاربران به رسم وسایل قدیمی، مایع لباسشویی را مستقیم روی لباس و داخل درام می‌ریختند. در صورتی که طی گزارشات تکنسین‌های تعمیر لباسشویی، انجام این کار در روند شستشو اختلال ایجاد خواهد کرد. علاوه براین مایع لباسشویی به خوبی در تمام قسمت‌ها توزیع نشده و شستشو به درستی انجام نخواهدشد.

محل ریختن مایع نرم کننده در ماشین لباسشویی

می‌توان گفت در اکثر ماشین لباسشویی‌ها، جا پودری به سه قسمت تقسیم بندی شده که محل ریختن مایع نرم کننده در قسمت وسط قرار گرفته است. البته این بخش در کشو را می‌توان با علامت* هم تشخیص داد. قرارگرفتن شاسی با نوشته MAX هم از دیگر مواردی است که محل ریختن مایع نرم کننده را متمایز می‌کند.

بیشتر بخوانید» اگر ماشین لباسشویی شما بوی سوختگی می‌دهد، برای آشنایی با دلایل بوی سوختگی ماشین لباسشویی می‌توانید روی لینک کلیک کنید و مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

تشخیص درست جایگاه ریختن مایع لباسشویی به طول عمر دستگاه کمک می‌کند

یکی از مشکلاتی بعد از گذشت چندماه کارکردن با ماشین لباسشویی با آن مواجه خواهید شد، جرم گرفتن جا پودری و تمیز نشدن لباس‌ها در لباسشویی است. البته این مورد با توجه به ویژگی‌های لباسشویی و ارتباط مستقیم آن با رسوبات آب و مواد شوینده دور از انتظار نیست. به همین دلیل سعی کردیم به این سوال “مایع لباسشویی را کجا بریزیم” پاسخ دهیم تا حداقل مدت زمان کمتری لباسشویی شما به جرم گیری و سرویس نیاز داشته باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *