0

بهترین وکیل در تهران|لیست 10تا از بهترین وکلای تهران

سلام به همراهان عزیز موسسه حقوقی راه امید ، سامانه وکیل نوین،ماریا محمدرضائی کارشناس و مدیرآی تی موسسه هستم اومدم تا با مقاله بهترین وکیل در تهران ، بهترین وکیل رو با مشاوره حضوری رایگان در هر منطقه ای از تهران بزرگ که باشی با وکیل متخصص در هر زمینه ای برای مثال طلاق توافقی بهت معرفی کنم فقط کافیه تا اخر مقاله همراه من باشی.

وکیل خوب در تهران:

برای انتخاب معرفی وکیل خوب در تهران باید یک سری معیارهایی در نظر گرفت به عنوان مثال تجربه یک وکیل می تونه بهش در حل مشکلات کمک کنه چون در دادگاه علاوه برقانون و موارد حقوقی ،دانستن رویه قضایی موجب سرعت در پرونده میشه و دیگر لازم نیست راه های بسیار طولانی رو طی کرد.درکنار تجربه علم و دانش یک وکیل بسیار حائز اهمیته و به او در روند یک پرونده بسیار کمک شایانی میکنه.
برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

مشاوره حضوری رایگان: در موسسه حقوقی تخصصی راه امید،وکلای متخصص برای ارائه خدمات در تهران حضور دارن.شما می تونی به صورت رایگان از مشاوره حضوری مجموعه ما با بهترین وکلا استفاده کنی و در صورت نیاز به مشاوره تلفنی با پرداخت 100هزارتومان در کم ترین زمان با بهترین وکلا در تهران ارتباط برقرار کنی.

تلفن: 02122221663 و09129170468

خصوصیات یک وکیل خوب در تهران:

۱-یک وکیل خوب باید امین باشه :

وکیل خوب محرم اسرار موکل خودشه،زیرا ممکنه به دلیل ماهیت شغلی خود با اسرار زیادی از سوی موکلین خود روبه رو بشه و او نباید اسرار موکلین رو تحت هیچ شرایطی فاش کنه.هنگام انتخاب یک وکیل هرگز این مورد را پشت گوش نیندازد و حتما به آن دقت کافی داشته باشه.

۲-اطلاعات به روز داشه باشه:

با گذر زمان شرایط زندگی افراد عوض شده و در نتیجه قوانین مقتضی نیز تغییر کرده بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد چندانی نداره و برای اینکه وکیل بتونه کار خودشو به خوبی انجام بده باید اطلاعات خودشو به روز کنه از تبصره های جدید و تفسیراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشه.وقتی که اطلاعات خودشو به روز نکنه و با اطلاعات قدیمی برای وکالت اقدام کنه ممکنه در پرونده های خود موفق عمل نکنه در هنگام انتخاب یک وکیل حتما دقت کنید که وکیلی رو انتخاب کنید که دارای اطلاعات به روز باشه.

۳-اعتماد به نفس بالایی داشته باشه:

یک وکیل خوب باید دارای توان تجزیه و تحلیل باشه و از اعتماد به نفس بالایی داشته باشه.

۴-روابط اجتماعی داشته باشه:

وکیل باید روابط اجتماعی خوبی داشته و یک شنونده خوب و یک گوینده عالی باشه. وقتی موکل در مورد پرونده صحبت می کنه،یک وکیل خوب باید به دقت گوش کنه تا جزئیات مهم رو پیدا کنه.در بعضی مواقع ممکنه موکل از گفتن بعضی جزئیات خودداری کنه و این فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل مورد نیازه که به موکل خود اطمینان کافی رو بده.تا او در مورد جزئیات صحبت کنه علاوه بر آن فن خوب یک وکیل در جلسه دادگاه چه با قاضی و چه با وکیل طرف مقابل ممکنه نتیجه دادگاه رو به کل عوض کنه.میتوان این طور نتیجه گرفت که روابط اجتماعی خوب یکی از ویژگی های بسیار مهم یک وکیل خوب و شایسته است.

۵-صادق و درستکار باشه:

یکی از ویژگی های وکیل خوب صداقت و درستکاری اوست ؛ زیرا اگر وکیل در کار خود صداقت نداشته باشه ، نمیتونه بهش اعتماد کرد و به جای اینکه به فکر حل مشکلات موکل خود باشه که به وی با صرف زمان کوتاه تر و با هزینه ای کمتر کمک کنه ، تنها به فکر سود خود بوده ؛ حتی ممکنه برخلاف انتظار و تصور موکلش به ضررش نیز کار کند یا حتی با طرف مقابل در پرونده نیز تبانی و همدستی کند.

۶-دقیق باشه:

یکی دیگر از ویژگی یک وکیل خوب اینکه به تمام جزئیات یک پرونده دقت کنه تا بتونه ساده ترین و بهترین راه حل رو پیدا کنه.گاهی توجه به برخی جزئیات جریان پرونده ممکنه اطلاعات مهمی از پرونده رو نادیده گرفته و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده شما ایجاد کنه.تحقیق نکته سنج بودن یک وکیل مقدمه ای بر موفقیت و سرعت بالای حل پرونده شما خواهد بود.

بهترین وکیل در تهران:

بهترین وکیل در تهران معمولا در همه ی زمینه های حقوقی یا کیفری فعالیت نمی کنه و فقط در یک یا چند زمینه فعالیت داره.مثلا وکیل امور خانواده،وکیل امور ملکی و وکیل مواد مخدر و…تا بتونه در آن زمینه تخصص و مهارت کافی کسب کنه و در روند دادگاه ها و مرجع قضایی و قوانین جدید در مورد موضوعی که به طور تخصصی در آن فعالیت داره،تجربه و تخصص کافی به دست بیاره.به این ترتیب درصد موفقیت در پرونده ها بیشتر خواهد شد.
بهترین وکیل در تهران شخصی است که با صداقت و مهارت و تخصص خود به موکل کمک کنه.وی اطلاعات و نکات مهم پرونده رو برای قاضی بیان می کنه و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود،تلاش می کنه.بهترین وکلا آرامش و سعه صدر دارن و تمرکز خودشونو از دست نمیدن زیرا اگر وکیل آرامش نداشته باشه نمی تونه به شما کمک کنه.تمرکز در جلسه دادرسی نقش بسیار مهمی رو ایفا می کنه.

امتیاز انتخاب بهترین وکیل در تهران:

از امتیازات برای گرفتن یک وکیل مناسب جهت انجام امور قانونی،جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکنه.برای انتخاب صحیح بهترین وکیل،باید از وجود معیارها و ویژگی های خاص در وکیل مورد نظر مطمئن شید.
باتوجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب میشه و از آنجا که تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران هست.
قطعا این شهر با داشتن این خصوصیات،دعاوی پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری داره و افراد بسیاری در تهران با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی،سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و… مواجهه میشن که نیاز به پیدا کردن بهترین وکلا تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل و فصل دعاوی خواهند داشت.

بهترین وکیل ملکی در تهران:

وکیل ملکی به وکیلی گفته میشه که باتوجه به تجربه و تخصص و اشرافی که در زمینه پرونده های ملکی داره تخصصا به وکالت دعاوی پرونده های ملکی می پردازه.بهترین وکیل ملکی شخصیست که به قوانین ثبتی ،مدنی اجرای احکام ،آیین دادرسی،قانون تجارت،قانون مجازات اسلامی مسئولیت مدنی،تسلط کافی داشته باشه.
علاوه بر تسلط بر قوانین مذکور،می بایست تجربه کافی و لازم در حوزه دعاوی ملکی رو داشته باشه. و باتجربه و سابقه ای که در دعاوی ملکی داراست در بادی امر با بررسی مدارک و مستندات موکل عنوان خواسته یا دعوی رو تعیین می نماید و میتونه احتمالات دفاع طرف مقابل رو بررسی نموده و چهارچوب کلی دفاع رو مشخص کنه.

بهترین وکیل کیفری در تهران:

وکیل متخصص کیفری شخصیست که بعد از دریافت پروانه وکالت با تمرکز بر روی دعاوی کیفری به صورت تخصصی به وکالت و دفاع از پرونده های کیفری می پردازه.از آن جایی که وکیل متخصص دعاوی کیفری باجان و مال و آبروی افراد در ارتباطه و میتونه باعث خسارت جبران ناپذیری بشه.
یک وکیل خوب با تخصص و تجربه خود و با استناد بر روی مدارک و شواهد موجود بر روی پرونده میتونه بی گناهی موکل و تقلیل مجازات رو اثبات کنه.
بهترین وکیل کیفری در تهران شخصیست که تسلط بالایی بر تمام موضوعات مربوط به دعاوی و جرائم کیفری داشته باشه.همچین بهترین وکیل پایه یک کیفری تسلط کافی بر نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه داره و…به خوبی میتونه از این علم و دانش خود هنگام دفاع و به نتیجه رسوندن پرونده به موکلانش استفاده کنه.

بهترین وکیل اداره کار در تهران:

به منظور حمایت از حقوق کارگران و کارفرمایان،قوانین و مقرراتی توسط اداره کار تنظیم شده.بنابراین تخلف هریک ازاین افراد، از وظایف و مسئولیت های مشخص شده برای آنها،امکان شکایت و پیگیری طرف مقابل رو فراهم کرده.با این وجود همراهی یک شخص متخصص همچون وکیل اداره کار در کنار افرادی به دنبال احقاق حقوق خود هستند الزامیست.
وکیل اداره کار باید برتمامی قوانین اداره کار آشنا باشه تا بتونه حقوق ضایع شده شما رو برگردونه.از اونجایی که مسائل حقوقی،فضای پرتنش ایجاد می کنه،بهتره با مشورت با کار بلدترین وکیل حقوق کار در استان تهران دغدغه های ذهنی خود رو کاهش دهید.

بهترین وکیل طلاق در تهران:

بهترین وکیل طلاق در تهران شخصیست که همراه با صداقت و وجدان به موکل خود کمک می کنه.یک

وکیل طلاق حرفه ای باید تجربه و دانش عمیقی از قانون مدنی راجع به حقوق خانواده،قانون حمایت خانواده، رویه قضایی داشته باشه.پس در این صورت بهترین وکیل طلاق کسیست که علاوه بر باز کردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم باشه.
وکیل طلاق باید نسبت به شرایط و قوانین آگاهی کامل داشته باشه. علاوه بر این وکیل موظف به مشاوره است و باید با راهنمایی مناسب، مراجع رو از اشتباهات دور کنه.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *