0

موزاییک پلیمری طرح چوب تبریز

موزاییک پلیمری طرح چوب تبریز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دولتمردان و سیاست گذاران جوامع مختلف که تقسیم بندی بودجه های مملکتی را اداره می نمایند با پرداختن به نیازهای تمامی اقشار و افراد جامعه توجه بسیار زیادی به افراد نابینا و کم توان بینایی داشته اند که در سالهای اخیر شاهد استفاده از موزاییک پلیمری پیاده رو نابینایان نجف آباد در بسیاری از مراکز درمانی و مکانهای عمومی و پیاده روها و متروها هستیم و خدمات شهری برای این افراد در بیشتر استانهای ایران به چشم می خورد.

این موزاییکها همانطور که در سایت آراد برندینگ هم اشاره شده است به صورت برجسته بر روی سطوح پیاده رو قابل اتصال می باشد و نصب و پرداخت آن خیلی راحت است به صورت موزاییکهای از پیش ساخته شده و آماده می باشند که توسط ملاته سیمان قابل اتصال بر روی آسفالت و موزاییک و سطح خاکی پیاده رو می باشند و در هنگام سنگ فرش نمودن پیاده روها با در نظر داشتن فاصله استاندارد در وسطی ترین مسیر پیاده رو تعبیه می شوند.

افراد نابینا یا کم توان در بینایی با استفاده از ابزار یا عصای مخصوص خود در هنگام قدم زدن در پیاده رو به آنها برخورد دارند و می توانند با دنبال کردن مسیر این خطوط راه های اصلی را تشخیص دهند و از سر درگمی در امان باشند.

موزاییکهای پیاده رو مخصوص نابینایان دارای شیارهای به خصوص می باشد که افراد نابینا با راه رفتن روی این شیارها می توانند با حس لامسه و تشخیص این مسیرها در زیر پاهای خود مسیر خود را پیدا کنند.

استفاده از این موزاییکها در طرح و نقش شهری یک احترام رفتاری ویژه ای را برای افراد نابینا قائل می شود به طوری که افراد عموم جامعه با داشتن آگاهی از وضعیت این افراد مسیر حرکتی آنها را باز می گذارند تا ادامه راهشان را با خیال راحت و بدون کمک از دیگران انجام نمایند و همین تکیه کردن بر توانایی این افراد دارای ارزش می باشد.

موزاییک پلیمری تبریز

همانطور که گفتیم یکی از شهرهای تولید کننده موزاییک پلیمری شهر بزرگ تبریز می باشد که جزء اولین و بهترین تولیدکننده های این محصول می باشد.لازم به ذکر است که شما نیز بدانید موزاییکهای پلیمری در حالتهای اولیه نسبت‌ به بقیه کف ‌پوشهای بتنی دارای عمر کمتری می ‌باشند اما با بهره ‌وری از تکنولوژیهای جدید و با کمک مهندسین مجرب این مشکل رفع شده و توانسته اند کف‌پوشهای بتنی پلیمری را امروزه به یکی از محبوب‌ ترین و همچنین پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی تبدیل کنند.

موزاییک پلیمری تبریز

مواد تشکیل دهنده بتن آب و سیمان پرتلند و همچنین افزودنیهای بتنی می باشد و کفپوش بتنی بدون استفاده از پلیمر پس‌ از ترکیب شدن بتن و همچنین سنگدانه‌ ها در ابعاد مختلف به وجود می‌ آید که زمانی‌که آب و سیمان با هم مخلوط می‌ شوند یک واکنشی صورت می ‌گیرد که طی این واکنش شیمیایی این سنگدانه ‌ها به‌هم متصل می ‌شوند که درنتیجه تولید کف ‌پوش بتنی انجام می ‌شود اما در موزاییک پلیمری تبریز یک تفاوت بسیار اساسی و مهم با کف‌پوشهای بتنی بدون پلیمر وجود دارد که آن‌ هم این می ‌باشد که در ساخت آنها به همراه بتن از مواد پلیمری نیز استفاده می ‌کنند این مواد پلیمری طی فرآیندهایی به نام پلیمریزاسیون انجام شده که مواد ترکیب آب و سیمان واکنش نشان می ‌دهد که این واکنش باعث بروز تغییراتی در تولید بتن می‌ شود.

موزاییک پلیمری طرح چوب

امروزه در تمامی فروشگاه ها شاهد انواع موزاییک پلیمری طرح چوب هستیم که به دلیل پرکاربرد و مقاوم بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته و روز به روز با فروش بیشتری مواجه می شوند پس متوجه می شویم که مشخصات فوق العاده ای در آنها وجود دارد.

برای انتخاب و خرید درست این موزاییکها بهتر است حتما به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت و اصل بودن نمونه ها مطمئن شوید زیرا بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان نمونه های تقلبی را با نام محصولات درجه یک همراه با نرخ بالا عرضه کرده و می فروشند که این کار تخلف بزرگی به حساب می آید پس برای اینکه در دام این افراد سودجو نیافتید می بایست حتما مراکز مطمئن و قانونی را برای انجام خرید خود انتخاب کنید.

موزاییک پلیمری طرح چوب

خریدارانی که از طریق سایت خرید موزاییک پلیمری طرح چوب را انجام داده اند بسیار رضایت داشته و از کیفیت و ویژگیهای ظاهری محصول تعریف می کنند که این امر موجب خشنودی ما شده زیرا توانسته ایم در زمینه تامین نیاز همگان گامی بزرگ برداریم.

شما مشتریان محترم می توانید با بهره مندی از شرایط در نظر گرفته شده بهترین خرید عمر خود را تجربه کنید زیرا محصول مورد نیاز خود را در تعدادهای مختلف با مرغوبیت عالی تهیه خواهید کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *