0

متدهای جدید و کاربردی آیلتس در مرکز زبان گات

در بسیاری از سایت ها آموزش آنلاین آیلتس ارائه شده است که بسیاری را به سمت خود می کشاند. این سایت ها برای هدفمند بودن تبلیغاتشان و یا فروش کتاب های مؤلفان آموزش رایگان آیلتس را در اختیار شما قرار می دهند. اما باید قبل از انتخاب سایت مورد نظر از کیفیت آن مطمئن شوید. به سوابق مؤلفین توجه کنید. اگر مؤلفان سابقه ی تدریس داشته باشند می توانید به خوبی با آن ها پیش بروید.
مرکز زبان گات برای این که زبان آموزان در آزمون آیلتس نمرات قابل قبولی را کسب نمایند از متدهای جدید و کاربردی برای آموزش به کار می برد.

یک هم پا برای یادگیری آیلتس داشته باشید

بهترین و مؤثر ترین روش برای تسلط بر اسپیکینگ و کمی هم رایتینگ، یک فرد دیگر است. یک همپا برای خودتان پیدا کنید و باهم گفتگو های مکرر داشته باشید. برخی بر این باورند که فردی مناسب است که آیلتس بداند و یا بومی باشد. در حالی که اگر با یک زبان آموز دیگر مکالمه داشته باشید بهتر و سریع تر پیش می روید و نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

در آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کنید

کسانی که مهارت هایشان در زبان به صورتی است که می توانند در آیلتس شرکت کنند، قبل از آزمون خود را محک بزنند. همچنین منابع مناسب برای آیلتس و روش های تست زنی را هم فراموش نکنید. فقط این را در نظر داشته باشید که برای شرکت در این آزمون باید به سطح آیلتس رسیده باشید. اینکه صرفا برای سنجش مهارت هایتان به مراکز مراجعه کنید و آزمون دهید فایده ای ندارد. قبل از آن باید توانایی هایتان را تقویت کنید

شرکت در این آزمون مزایایی برای زبان آموز دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:
۱)اینکه در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنید به شما کمک می کند تا ذهن خود را برای آزمون اصلی آماده تر کنید. وقتی با نمونه سؤالات و شرایط آزمون اصلی روبرو می شوید، بهتر درک می کنید و استرس و اضطرابتان کمتر می شود.
۲)با مشکلات خود آشنا می شوید و سعی می کنید این اشتباهات را در آزمون اصلی تکرار نکنید.
۳)یادگیری روش تست زنی در آزمون های آزمایشی
۴)با استرس کمتری یه جلسه آزمون اصلی می روید و در واقع به قبول نشدن کمتر فکر می کنید.
۵)نمره ی خود را تخمین می زنید. با این کار می توانید تشخیص دهید که در آزمون آیلتس اصلی تقریبا چه نمره ای کسب می کنید.

درس های آماده سازی آیلتس را تهیه کنید

زبان آموزان قبل از شرکت در آزمون آیلتس برای تمرین و آماده سازی می توانند از آموزشگاه زبان گات و یا درس های دانشگاه جزوات و کتاب های مختلفی را تهیه نمایند
همچنین از دانشگاه و آموزشگاه های مختلف راجع به درس های آماده سازی آیلتس سؤال کنید. اگر این دروس ارائه نمیشد نظرتان را درباره آن ها و تحصیل در خارج بیان کنید. چرا که شاید در آینده درخواست تان مورد توجه قرار بگیرد و درسهای مربوط به آیلتس ارائه شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *