0

ایمپلنت اقساطی؛ کاشت ایمپلنت به صورت قسطی چگونه است؟

یکی از برترین مراکز ایمپلنت اقساطی در تهران; کلینیک دندانپزشکی ایثار

ایمپلنت اقساطی را می‌توانیم یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های اصلاح طرح لبخند بدانیم. از این روش درمانی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته استفاده می‌شود. این روش به عنوان بهترین روش برای کسانی که به هر دلیلی دندان‌های خود را از دست داده‌اند شناخته می‌شود، اما بعضی افراد به دلیل نداشتن توان مالی انجام ایمپلنت، از انجام آن منصرف می‌شوند و به سراغ روش‌های ارزان قیمت که البته طول عمر بسیار کمتری دارند، می‌روند. دندانپزشکان بسیاری برای حل مشکلات مالی درخواست‌کنندگان ایمپلنت دندان ، انجام ایمپلنت اقساطی را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. انجام ایمپلنت به صورت اقساطی می‌تواند باعث شود که افرادی که بضاعت مالی کمتری دارند هم به جای رفتن به سراغ دندان‌های مصنوعی و یا روش‌های دیگر جایگزینی دندان، از روش مطمئن ایمپلنت استفاده کنند. ایمپلنت اقساط در کلینیک دندانپزشکی ایثار را می‌توان یکی از بهترین راه‌های مدیریت هزینه برای این موضوع دانست.
حالا شاید برایتان سوال باشد که شرایط ایمپلنت اقساطی در کلینیک ایثار به چه شکلی است و چگونه و نزد کدام دندانپزشکان می‌توانید ایمپلنت اقساطی را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با ایمپلنت به صورت اقساطی با شما در میان بگذاریم.

کلینیک دندانپزشکی ایثار
دکتر ذوالفقاری
ایمپلنت درجه یک کره‌ای با شرایط اقساط
۲۵ درصد تخفیف ویژه کاربران برترین ها
برای مشاوره همین حالا تماس بگیرید.
شروع ساعت کاری از ۱۰ صبح تا ۸ شب
۰۲۱-۳۳۴۹۹۹۵۰
۰۹۳۸۵۰۰۸۱۳۰

ایمپلنت اقساطی در دندانپزشکی دکتر ذوالفقاری به چه صورت است؟

در رابطه با ایمپلنت اقساطی باید بیان کنیم که در وهله اول لازم است به کلینیک دندانپرشکی دکتر ذوالفقاری مراجعه کرده و پس از انجام معاینات کامل توسط دندانپزشک و تشخیص نیاز به ایمپلنت، امکان درخواست فرد جهت پرداخت مبلغ مورد نظر به صورت اقساطی وجود دارد به همین دلیل کلینیک های مختلف با توجه به خدمات متفاوتی که ارائه می‌ دهند امکان اقساطی کردن آن را فراهم نموده اند تا از این طریق اکثر افراد موقعیت انجام خدمات مختلف را داشته باشند. هنگام مراجعه به دندانپزشکی نحوه پرداخت به متقاضی اعلام می شود تا این امکان فراهم شود فرد به صورت مرحله‌ ای و در چند ماه هزینه را به طور کامل پرداخت نماید. این موضوع که میزان پیش پرداخت به چه میزان باشد و دوره کامل اقساط سه ماه شش ماه یا کمتر و بیشتر به نوع خدمات کلینیک موردنظر شما بستگی دارد.

کاشت ایمپلنت اقساطی دندانپزشکی ایثار در چند مرحله مختلف انجام می شود؟

اگر تعدادی یا دندان های خود را به صورت کامل از دست داده اید و مشکلات متعددی در خوردن آشامیدن داشته و زیبای ظاهر شما مانند همیشه نمی درخشد بهتر است سریعاً به مراکز دندانپزشکی مراجعه کرده و ایمپلنت انجام دهید. با معاینه و بررسی دندان های بیمار ایمپلنت انجام می‌شود اما مقداری طول درمان آن و کاشت زمانبری دارد پس بعد از معاینه اگر دندان های شما به ایمپلنت نیاز داشت سریعا اقدام کنید.
ایمپلنت یک روش کاربردی که برای پر کردن جاهای خالی دهان شما مانند دندانهای طبیعی عمل میکند که باید به صورت مرحله ای انجام شود. کاشت ایمپلنت در مرحله های متعددی انجام می شود که در ادامه مرحله های مختلف را به ترتیب بازگو می کنیم.
در یک بیان کلی می توان گفت ایمپلنت یک دندان مصنوعی با پایه فلزی و ریشه دار است که در استخوان فک قرار می دهند‌ پس نگران جابجایی چرخیدن و یا افتادن دندان نباشید. زمانی که بین دندان ها خالی باشد آسیب بیشتری به دندانها وارد شده زیرا فضای خالی باعث نفس کشیدن و فرسودگی بیشتر دندان های طبیعی می شود که روش ایمپلنت این امکان را فراهم می کند، دندان های کناری طبیعی بیمار، سالم بماند.

در مرحله اول پایه دندان درون فک قرار میدهند که یک بازه زمانی را برای اتصال پایه با استخوان فک در نظر گرفته و مهلت می‌دهند که به طور کامل بین آنها پیوند محکمی برقرار شود. معمولاً این بازه زمانی حدود سه تا چهار ماه طول می‌کشد.
زمانی که اتصال به صورت کامل و موفق تمام شد پروتز و قالب گیری طبق اندازه دندان بیمار قالب می گیرند تا به اندازه مورد نیاز ساخت شود. سپس پروتز دندان را با پایه های ثابت و متحرک متصل میکند.
پایه های ثابت و یا متحرک، متفاوت و طبق نظر بیمار تهیه می شود که این موضوع می تواند در قیمت ایمپلنت تأثیرگذار باشد. هزینه های انجام ایمپلنت به طور ثابت نمیتوان پیش بینی کرد چون طبق شرایط های مختلف از جمله: تعداد، نوع، تجهیزات، توانایی متخصص و … محاسبه می شود به همین دلیل نمی‌توان هزینه ثابتی برای ایمپلنت در نظر گرفت.
زمانی که بیمار برای معاینه اولیه به کلینیک ایثار مراجعه می‌کند بعد از بررسی کامل وضعیت دهان بیمار مشخص می شود که چه تعداد ایمپلنت نیاز داشته و قیمت گذاری می شود.
بعد از تمام مراحل ایمپلنت که انجام می شود بیمار از طریق شرایط خود میتواند شیوه پرداخت را مشخص کند که به صورت نقدی و قسطی در نظر گرفته شده، که اگر روش قسطی را انتخاب کنید باید به کلینیک ایثار تماس بگیرید.

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام ببینید.
Isar.Dental.Clinic

هزینه های ایمپلنت را چگونه قسط بندی می کنند؟

هزینه های ایمپلنت طبق عوامل مختلف قسط بندی می شود که این عوامل از جمله به میزان هزینه کامل مبلغ، پیش پرداخت، مبلغ قسط، امکان پرداخت قسط برای فرد و… بستگی دارد.
بعد از معاینه و تعیین مبلغ توسط کلینیک باید طبق توانایی خود، شرایط پرداخت را بیان کرده و بررسی شود تا بر اساس آن قسط بندی کرده و مبلغ را بیان کنند.
در روش پرداخت نقدی بعد از انجام ایمپلنت و طول درمان کامل هزینه پرداخت میشود در این مراحل جراحی که حدود سه تا چهار ماه طول میکشد پرداخت می شود.
اگر هزینه ایمپلنت را به صورت قسطی پرداخت کنید که این روش در برخی از کلینیک ها انجام می شود. در مرحله اول مبلغی به عنوان پیش پرداخت و مابقی هزینه را به صورت چند فقره قسط ماهیانه پرداخت می کنید. زمان پرداختباید بر اساس دوره درمان باشد.
اما نحوه پرداخت ایمپلنت به صورت قسطی دارای شرایط خاصی است که طبق آن باید پرداخت شود. بعد از بررسی و انجام ایمپلنت که در سه مرحله جراحی اولیه، قالب گیری و قراردادن پروتز آن تقسیم بندی می شود. نحوه قسطی باید سه مرحله شده که بعد انجام هر مرحله مقداری از قسط پرداخت شود.
در برخی از مراحل نیز پرداخت به صورت دو مرحله ای وجود دارد که می توان در مراحل جراحی و قالب گیری تقسیم بندی کرد در واقع می‌توان گفت پرداخت به روش اقساطی بر اساس طول درمان که به ساعت ۳ یا ۴ ماه قالب گیری و برای نصب نهایی ایمپلنت حدود شش ماه طول میکشد که بر اساس ۶ ماه، قسط بندی را انجام می دهند.
شرایط اقساط ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی ایثار
• در چند قسط بدون هیچ سودی
• بدون ضمانت و چک
• ۲۵ درصد تخفیف روی ایمپلنت اقساط ویژه کاربران برترین‌ها
هزینه ایمپلنت دندان با ایمپلنت درجه یک کره‌ای و روکش محاسبه می‌گردد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *