0

فرمول طلایی میلیاردر شدم را فاش کردم

برای اکثر افراد میلیارد شدن تنها یک رویای دور از ذهن است و فقط درصد کمی از افراد می‌ توانند این رویا را به حقیقت تبدیل کنند. من برای تحقق این رویا تصمیم گرفتم کسب و کار جدید خود را در حوزه ی ایزوگام آغاز کنم و پس از گذشت مدتی با این فرمول به یک فرد میلیاردر تبدیل شدم.

ایزوگام دمیده

یکی دیگر از مزایایی که در ایزوگام دمیده و مشخصات آن وجود دارد انعطاف پذیری بالای آن و همچنین سبک وزن بودن آن است که از پر استفاده ترین و همچنین قدیمی ترین عایق صوتی، حرارتی و نفوذ می باشد که در دنیای عایقها باعث می شود که مصرف انرژی بین ۲۰ تا ۴۰ درصد در هر نوع از انرژی کاهش مصرف داشته باشد که اگر بخواهیم به انواع مختلف پشم شیشه نیز بپردازیم.

انواع آن می‌ تواند به لوله ای، تخته ای و رولی اشاره کرد که در بازار موجود بوده و از کارخانه تولید شده و همچنین بعد از فرآوریهایی که لازم است روی محصول انجام شود روانه بازار گردیده و به دست مصرف کنندگان می رسد استفاده از پشم شیشه به عنوان یک عایق بسیار خوب برای رطوبت و حرارت و همچنین صدا یا دما جزء اولین یا بهترین محصولاتی که در نظر گرفته شد که در کارخانه های ایزوگام سازی جزء اولینها شناخته شد.

ایزوگام گستر

از مهم ترین مواردی که درباره محصولات ایزوگام گستر و همچنین بسیته بندی آنها در نوع درجه یک این محصول وجود دارد و مطرح است این نکته می باشد که این محصولات با داشتن نشان استاندارد ملی و همچنین یک تاییدیه برای کنترل کیفیت از بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام دیوار می باشند که مردم در ساخت سازه های خود می توانند به راحتی از آنها بهره گرفته و مورد استفاده قرار داده تا بتوانند در برابر حرارت و دما و صدا و همچنین رطوبت عایق بسیار خوبی را داشته باشند. لازم به ذکر است در کشور ما تولیدات ایزوگام در تنوع و گوناگونی در محصول بسیار بالا است و کشور ما توانسته در تولید ایزوگام به کیفیتهای  بسیار خوبی دست پیدا کند و همچنین ایزوگام را در انواع مرغوب آن که عایق بسیار خوبی در برابر انواع نفوذ به داخل ساختمان باشند را به تولید برساند.

ایزوگام قیر دمیده

روزانه مقادیر بسیار بالایی از ایزوگام قیر دمیده چه به صورت عمده یا غیره مورد استفاده قرار می گیرد زیرا همه روزه تعداد بسیار زیادی ساختمان در ایران در حال ساخت است و از مصالح بسیار ضروری برای استفاده در آن و برای ساخت یک سازه که مقاومت لازم را داشته باشد استفاده از ایزوگام است. برای تامین ایزوگام در کل کشور لازم است تا این محصول در ایران به مقادیر بسیار بالا تولید شده زیرا این محصول دارای متقاضیان بسیار بالا برای تولید و عرضه آن می باشد که بنا بر وجود مصرف کنندگان بالای آن می توان به راحتی استنباط کرد که همچنین تولید کنندگان آن نیز باید عزم خود را برای تولید این محصول به کار گیرند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *