0

به راحتی درآمد میلیونی به دست آوردم

رسیدن به سطحی که روزانه درآمد میلیونی داشته باشم امری دشوار و دست نیافتنی به نظر می آمد اما فعالیت در زمینه کشمش و تولید آن باعث شد تا به چیزی بیش از توقع خود برسم و اکنون می خواهم بهترین انواع محصولات خود را به شما معرفی نمایم.

کشمش سبز تیزابی

حتما همه شما همراهان گرامی با کشمش سبز تیزابی که به عنوان معروف ترین خشکبار ایرانی در تمام دنیا شناخته شده و جایگاه مخصوصی در بازارهای جهانی دارد آشنا هستید و بارها از آن استفاده نموده اید، کشمش سبز قلمی کاشمر هم یک نمونه از این محصولات است که از کیفیت بسیار زیاد و محبوبیت فراوانی در میان مصرف کننده برخوردار می باشد و از این رو از نرخ قابل توجهی هم برخوردار است.

همانطور که می دانید انگور میوه ای با ارزش غذایی فراوان است که محصولات جانبی متعددی از آن تولید می گردد و در این میان کشمش به عنوان بهترین و مقوی ترین نوع این محصولات شناخته می شود که مردم ایران زمین علاقه خاصی به آن داشته و آن را در ترکیبات آجیل و تنقلات خود قرار داده و حتی برای سرو در کنار چای و سایر نوشیدنیهای گرم نیز مورد استفاده قرار می دهند.

کشمش سبز پلویی

به طور کلی دو نوع کشمش در بازارهای مصرف وجود دارند که شامل کشمش قلمی و کشمش سبز پلویی هستند و این دو محصول از نظر ظاهری کمی با هم متفاوت می باشند، کشمشهای قلمی دانه های سبز رنگ، باریک و کشیده ای دارند و کشمشهای پلویی با دانه های توپر، گوشتی، گرد و نسبتا کوچک با رنگ طلایی، سرخ یا قهوه ای خود را نشان می دهند.

زمینه مصرف این دو محصول نیز با هم متفاوت است چرا که کشمش سبز قلمی به صورت خام مصرف می شود و یکی از تنقلات ایرانی به حساب می آید ولی کشمش پلویی به صورت پخته یا تفت داده شده به ترکیبات نان، برنج و غذاهای مختلف افزوده می گردد. این محصولات را همه ساله در حجم خیلی زیاد و به شکل بسته بندی شده یا فله ای در بازارهای داخلی ایران یا سایر کشورهای دنیا عرضه می کنند و خوب است بدانید که کشمش سبز بعد از نفت خام به عنوان دومین منبع کسب درآمد خارجی ایران تلقی می شود و رونق خیلی زیادی در بازارهای بین المللی دارد.

کشمش تیزابی طلایی

به طور کلی مصرف کشمش تیزابی طلایی برای شما فواید زیادی داشته و به حفظ سلامتی شما کمک زیادی خواهد کرد، به ویژه افرادی که از بیماری دیابت یا قند خون رنج می برند و از مصرف قند و شکر سفید و سایر شیرینیها محروم هستند می توانند با خیال راحت از کشمش سبز استفاده کرده و آن را به طور کلی جایگزین قند مصرفی خود نمایند تا از خطرات این بیماری مزمن در امان باشند.

این محصول غذایی طبیعی به دلیل داشتن کلسیم و آهن بسیار زیاد، هم برای استحکام بخشی به استخوانها و مفاصل شما مفید است و از پوکی استخوان جلوگیری می کند، هم موجب درمان بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن می شود و هم به دلیل داشتن فیبر فراوان و خاصیت ملینی خود به عملکرد بهتر دستگاه گوارش، روده و کبد شما کمک کرده و یبوست یا کم کاری کبد را به سرعت برطرف می نماید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *