0

تکنیک های طلایی در مسیر موفقیت و کارآفرینی

موفقیت

انتخاب کسب و کاری که سرانجام سبب موفقیت و پیشرفت انسان شود نیاز به شناسایی عوامل مختلفی دارد که یکی از این موارد توجه به سرمایه اولیه و تقاضای کالا در بازار می باشد که کالاهای صیفی مانند سیب زمینی و پیاز از مواردی می باشند که همیشه تقاضای بالا دارند.

پیاز منجمد

از مواردی که این روزها در میان مشاغل خانگی و همچنین آشپزخانه های تهیه غذا در سطح شهر وجود دارد استفاده از پیاز منجمد امری بدیهی و موجب گردیده که در استانهای اصفهان زنجان همدان این امر مهم زیاد به چشم می خورد.

این مورد یعنی منجمد کردن فقط به این محصول محدود نمی شود و حتی سیب زمینیها انواع خوراکیها گوشتها شاه میگو ماهی و همه مواردی که در آشپزی مان زمان زیادی را می برند می توان برش داد شستشو کرد و در بسته های پلاستیکی زیپ دار قرار داد درخصوص این مورد یعنی پلاستیکهای زیپ دار این مورد را اضافه کنم که بسته بندیهایی دیگری هم هستند که می توانند برای نگه داری بهتر این نوع از محصولات غذایی به ما کمک کنند.

سیب زمینی پشندی

یکی از محصولات کشاورزی که سرشار از مواد معدنی و ویتامین است را سیب زمینی می گویند  و سیب زمینی پشندی را میتوان به صورت پفکی نیز در آورد و محتوای غذایی سیب زمینی پشندی بسته به نوع و نحوه تهیه آن می تواند متفاوت است و به عنوان مثال، سرخ کردن سیب زمینی کالری و چربی بیشتری نسبت به پختن آنها اضافه می نماید.

همچنین لازم به ذکر است که پوست سیب زمینی حاوی مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی است و پوست کندن سیب زمینی می تواند محتوای غذایی آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و سیب زمینی حاوی نوع خاصی از نشاسته به نام پودر نشاسته مقاوم می باشد که این نشاسته تجزیه نمی شود و به طور کامل توسط بدن جذب می شود اما در عوض، به روده بزرگ می رسد و در آنجا منبعی از مواد مغذی برای باکتریهای مفید روده شما می شود.

 

سیب زمینی پشندی

 

برنج کامفیروز اصل

برنج یکی از غذاهای ثابت ایرانی هاست و برنج کامفیروز اصل یکی از برنج های پرطرفدار می باشد که عطر و طعم بسیار خوبی دارد و از ویژگی های دیگر این محصول می توان به این اشاره کرد که بعد از پخت نرم می شوند و نسبت به برنج های ایرانی مقدار بیشتری قد می کشند و سرشار از مواد مغذی و ویتامین های مختلفی است که برای بدن لازم است.

برنج کامفیروز اعلا دارای شکل ظاهری گردو توپر می باشد و مراکز مختلفی اقدام به پخش و عرضه برنج کامفیروز صادراتی کرده اند اما باید توجه داشت که انتخاب مرکز معتبر برای اطمینان از اصالت برنج بسیار مهم است و نوع بسته بندی برنج بسیار مهم است تا از نور و رطوبت در امان باشد، برنج کامفیروز در بسته بندی های جدید با وزن های 5 و 10 کیلوگرمی عرضه می گردد همچنین بسته بندی مناسب از ورود حشرات موذی به داخل برنج جلوگیری می کند.

 

برنج کامفیروز اصل

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *