0

صفر تا صد خرید خانه در زیتین بورنو استانبول

در دنیای امروز که هیچ چیزی دائمی نبوده و ثبات آنچنان ندارد، بشر بیشتر از هر زمان دیگری به تفکری عاقلانه و دور اندیشی احتیاج دارد تا بتواند زندگی ایده‌آل خود را ساخته و آن را حفظ کند. مهاجرت واژه‌ای آشنا برای آن دسته از افرادی است که زندگی و سعادت خود را در بیرون مرزهای خاکی کشور خود می‌بینند. بیشتر افرادی که به فکر مهاجرت یا سرمایه‌گذاری هستند، کشور ترکیه را برای تحقق اهداف خود انتخاب می‌کنند. خرید ملک در ترکیه بهترین راه اخذ اقامت و سرمایه‌گذاری در این کشور است. با این حساب می‌توان اهمیت خرید ملک در زیتین بورنو استانبول ترکیه را درک کرد. طبیعتا افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری یا اخذ اقامت هستند، قبل از هر چیزی منافع مالی خود را در نظر می‌گیرند. به همین خاطر و با توجه به شرایط و موقعیت جغرافیایی این منطقه، خرید خانه در زیتین بورنو استانبول قابل توجیه‌ است.

خرید ملک در ترکیه چه مزایایی دارد؟

قبل از این که راجع به منطقه زیتین بورنو و یا مزایای خرید ملک در زیتین بورنو استانبول صحبت کنیم، بهتر است کمی بیشتر با اهمیت خرید ملک در کشور ترکیه آشنا شوید. دولت‌های مختلف شرایط متفاوتی را برای پذیرش مهاجران از سراسر دنیا لحاظ می‌کنند و ترکیه نیز از این قاعده مستثنا نیست. کشور ترکیه به عنوان یک کشور توسعه یافته و پیشرفته بین‌المللی، جایگاه والایی در سطح جهان دارد. شرایط ایده‌آل زندگی در این کشور نیز خود عامل بسیار مهمی در جذب هزاران مهاجر در سال است. اگر شرایط عمومی مهاجرت به ترکیه را فاکتور بگیریم، به همسایگی مرزهای ترکیه با ایران و روابط دوستانه این دو کشور می‌رسیم که خود مزایای پنهان بسیاری دارد. علاوه بر آن، نزدیکی ارزش ارز رایج ترکیه با پول ملی ایران، این امکان را برای ایرانیان فراهم ساخته که با سرمایه‌ای معمول به اهداف تجاری و مهم خود در ترکیه برسند‌.وقتی از خرید ملک در زیتین بورنو استانبول صحبت می‌کنیم و یا این محله را به صورت اختصاصی با محوریت سرمایه‌گذاری مورد بحث قرار می‌دهیم، قطعا مزایای خاصی پشت این مسئله نهفته‌ است. دولت ترکیه برای دادن اقامت دائم و موقت و حقوق شهروندی به مهاجران راه‌های مختلفی پیش روی آن‌ها قرار داده‌است که خرید ملک یکی از ساده‌ترین راهکارهای آن است. مسئله اینجاست که دولت این کشور یک سقف یا رِنج مشخصی را برای ارزش مالی خانه‌ها و املاک خریداری‌شده توسط مهاجران تعیین کرده و با توجه به این محدوده تعیین‌شده، به آن‌ها اقامت دائم یا موقت می‌دهد. با توجه به این که ممکن است همه کاربران ایرانی نتوانند با سرمایه‌ای که در اختیار دارند، یک خانه مناسب و ایده‌آل در مناطق لوکس و لاکچری ترکیه تهیه کنند، دولت ترکیه برخی از مناطق با املاک ارزان‌تر را به مهاجران پیشنهاد می‌دهد.

از طرفی دولت ترکیه به دنبال آن است که با فراهم‌ساختن موقعیت‌های سرمایه‌گذاری، به آباد ساختن مناطق مختلف این کشور برسد. به همین خاطر این کشور بهترین و ایده‌آل شرایط را برای خرید ملک دارد. با توجه به آن‌چه گفتیم، قطعا مزایای خرید ملک در زیتین بورنو استانبول بی تأثیر از موقعیت جغرافیایی و شرایط سرمایه‌گذاری و در نهایت قیمت ملک در زیتین بورنو استانبول نیست. در ادامه به معرفی این منطقه در استانبول ترکیه می‌پردازیم‌.


محله زیتین بورنو استانبول

افرادی که به دنبال اخذ اقامت یا سرمایه‌گذاری در ترکیه هستند، قطعا اهداف بزرگی در سر دارند و تمام شرایط موجود را مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهند که بتوانند به هر طریقی که شده منافع خود را حفظ کنند. به این ترتیب در معرفی این منطقه لازم است به بررسی فاکتورهایی بپردازیم که در خرید ملک در زیتین بورنو استانبول تأثیرگذار است. زیتین بورنو منطقه‌ای با موقعیت تاریخی است و جزو قدیمی‌ترین مناطق استانبول به شمار می‌رود. زیتین بورنو علاوه بر جنبه تاریخی قابل توجهی که دارد، به عنوان یک منطقه ایده‌آل برای تجارت و صنعت شناخته می‌شود. این منطقه ساحلی از استانداردهای لازم برای داشتن یک زندگی ایده‌آل برخوردار است.‌ همین مسئله خود عامل مهمی در جذب سرمایه‌گذاران مختلف در حوزه املاک، صنعت و تجارت شده‌است.

حتما برای افرادی که این منطقه را برای تفریح انتخاب می‌کنند، هیجان‌انگیز و جالب خواهد بود، اگر بدانند که زینین بورنو علاوه بر جلوه‌های طبیعی و سواحل بی‌نظیر، از پاساژهای بزرگ و مراکز خرید بی‌بدیلی هم برخوردار است. امکانات جدیدی که شهرداری این منطقه برای حمل و نقل آسان فراهم ساخته نیز قابل ذکر است. در کنار تمام امکاناتی که زیتین بورنو برای داشتن یک زندگی خاص دارد، این منطقه به خاطر نزدیک‌بودن به شهر، یک انتخاب ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری است. وجود تاجران و توریست‌های بی‌شمار در این منطقه، گواه خوبی بر این ادعا است. در یک جمع بندی کلی می‌توان گفت وجود موقعیت‌های تجاری و اقتصادی، جهت تحقق اهداف تجاری و هم‌چنین شرایط ایده‌آل زندگی مدرن در این منطقه سبب شده خرید ملک در زیتین بورنو استانبول برای ایرانیان سود قابل توجهی به همراه داشته‌باشد.


قیمت خانه در زیتین بورنو استانبول

قیمت، مهم‌ترین و اساسی ترین فاکتور در خرید ملک در زیتین بورنو استانبول است. اهمیت قیمت در خرید ملک در ترکیه زمانی مشخص می‌شود که به دنبال یک ملک مناسب برای خرید هستید تا بتوانید از طریق آن اقامت و شهروندی گرفته و یا با یک خرید ارزان‌قیمت، یک سرمایه‌گذاری ایده‌آل را تجربه کنید.‌ گذشته از مسئله سرمایه‌گذاری که فاکتورهای موثر خود را دارد، اگر قصد شما از خرید ملک، اخذ اقامت یا شهروندی است، باید با قوانین دولت ترکیه در خصوص ارزش مالی ملک خریداری‌شده آگاه‌باشید. از طرفی ممکن است قصد داشته‌باشید از خانه خریداری‌شده‌ استفاده شخصی کنید. به این ترتیب باید ملکی پیدا کنید که علاوه بر قیمت مناسب، از لحاظ امکانات داخلی و موقعیت جغرافیایی هم مناسب باشد. طبیعتا پیدا کردن ملکی با این ویژگی در مناطق لوکس و توسعه‌یافته‌ استانبول سخت خواهد بود.‌

این در حالی است که قیمت ملک در زیتین بورنو استانبول به دلیل امکان توسعه و موقعیت‌های مختلف سرمایه‌گذاری در حوزه املاک، ارزان‌تر از مناطق توسعه‌یافته مدرن در این کشور است. هر چند قیمت املاک در زیتین بورنو نیز در سال‌های اخیر با افزایش قابل توجهی همراه بوده، اما در حال حاضر بهترین انتخاب برای ایرانیان است. همان‌طور که گفتیم دولت ترکیه قیمت املاک این منطقه را پایین‌تر نگه‌داشته تا از این طریق به پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر زیتین بورنو برسد.‌

چگونه در زیتین بورنو استانبول خانه بخریم؟

ممکن است برای همه افراد این امکان فراهم نباشد که بخواهند برای خرید خانه در زیتین بورنو استانبول به این منطقه سفر کنند. حتی اگر چنین چیزی امکان‌پذیر باشد، خرید ملک در هر کشوری پبش نیارهایی دارد که برای آشنایی با آن‌ها، باید اطلاعات جامعی در اختیار داشته‌باشید. بهترین راهکار این است که یک شرکت مهاجرتی معتبر انتخاب کنید که صفر تا صد خرید خانه در زیتین بورنو را برایتان انجام دهد. پیرو این بحث، شرکت مهاجرتی اویم استانبول در زمینه اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک در شهر استانبول ترکیه فعالیت می‌کند. با توجه به تجربه‌ای که مجریان خرید ملک در این شرکت دارند، می‌توانید با اطمینان از خدمات اویم استانبول استفاده کنید تا خرید مطلوبی را تجربه کنید. برای مشاهده فایل خرید خانه در استانبول به آدرس https://evimistanbul.ir/ مراجعه کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *