0

ربات معامله‌گر فارکس: دستیابی به سود بدون استرس

به طور کلی، ربات‌های معامله‌گر نرم‌افزارهایی هستند که به طور خودکار معاملات مالی را در بازارهای مختلف انجام می‌دهند. این مقاله به شما کمک می‌کند تا مفهوم و عملکرد این ربات‌ها را در بازارهای مالی بهتر درک کنید.

پیشروی تکنولوژی در بازارهای مالی:

در دنیای امروز، تکنولوژی به سرعت در حوزه مالی جایگزینی برای انسان‌ها در فرآیند تصمیم‌گیری و معامله‌گری یافته است. یکی از نمونه‌های برجسته این تحول، ربات‌های معامله‌گر هستند که به وسیله‌ی هوش مصنوعی و الگوریتم‌های پیشرفته به تجارت‌های مالی مدرن پویایی می‌بخشند.

با شناخت بهتر این ربات ها و نحوه عملکرد آنها، اهمیت آنها در بازارهای مالی برجسته می‌شود. از مزایای استفاده از ربات‌های معامله‌گر در بازارهای مالی  می‌توان به سرعت عملکرد، کاهش خطاها و افزایش بهره‌وری اشاره کرد و از معایب احتمالی می توان به نیاز به تنظیمات پیچیده و مشکلات امنیتی اشاره کرد.

در نهایت، اهمیت ربات‌های معامله‌گر به عنوان یک ابزار پیشرفته در دنیای مالی تاکید می‌شود و نقش آنها در ایجاد تغییرات بزرگ در بازارهای مالی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این بخش، به ربات معامله‌گر  RMCharts  اشاره می‌کنیم. این ربات معامله گر با تحلیل نمودارهای مالی و پیش‌بینی تغییرات بازار به معامله می پردازد .

در حالت کلی ربات RMcharts از هوش مصنوعی پیشرفته بهره می برد و از تحلیل های پیچیده تکنیکال و فاندامنتال استفاده می کند که با تحلیل داده های مختلف از نمودار تا رویدادهای اقتصادی مهم را در تصمیمات هوشمندانه خود اتخاذ می کند، تا معاملات سودده ای را با دقت بالا انجام دهد.

یکی از ویژگی های مهم استفاده از RMcharts EA نسبت به معاملات دستی، دخیل نبودن احساسات است و ربات کار خود را بدون هیچ هیجانی انجام می دهد .

در این ربات ما دو حالت امن و توربو داریم که در حالت امن معاملات ربات با ریسک کمتری همراه است و جفت ارزهایی در آن فعال می شوند که نوسانات شارپی کمتری دارند. در مقابل در نسخه ی توربو همه ی جفت ارزها وجود دارند و ربات همواره ریسک بیشتری دارد و نهایتا برای مدیریت ریسک بهتر می توانید از حالت امن استفاده کنید تا در کنار سود کمتر، ریسک کمتری نیز داشته باشید. اما در صورتی که تمایل به سود بیشتر داشته باشید می توانید از 28 جفت ارز حالت توربو استفاده کنید .

این ربات بر اساس سیستم و الگوریتمی که دارد می تواند در 28 جفت ارز فارکس به صورت مداوم و 24 ساعته معامله کند و در حالت کلی ربات دارای سود مداوم و پایدار می باشد که نتایج زنده و به روز آن همواره در سایت Myfxbook  دسترس می باشد.

در این ربات هوشمند بسیاری از الگوریتم ها و استراتژی های مختلف که از آنها تاییدیه گرفته می شود استفاده شده است که یکی از آنها چنگال اندروز است.دلیل استفاده از چنگال اندروز این است که چنگال‌ به عنوان یک ابزار قدرتمند تحلیل تکنیکال شناخته شده و می تواند دقت معاملات را تا 85 درصد افزایش دهد.

 

آر ام چارتس / مرجع بازارهای مالی

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *