0

خرید زیتون پرورده شمالی تک نفره

خرید زیتون پرورده شمالی تک نفره

سرو چاشنی به همراه غذا یکی از سنتهای شیرین سفره های ایرانی است، یکی از چاشنیهای خوش طعم سفره های ایرانی زیتون ارگانیک پرورده ی محلی است که طرز تهیه ی آن در شهرهای مختلف متفاوت است.

با توجه به اینکه زیتون پرورده که در سایت آراد برندینگ به تفصیل در مورد آن صحبت شده است از آغاز به عنوان یک چاشنی سنتی در خطه ی شمال شناخته شده بنابراین ویژه ترین و بهترین دستور تهیه ی زیتون پرورده مربوط به محلیهای خطه ی شمال کشور است.

زیتون پرورده با حفظ ارزشهای غذایی زیتون به همراه ارزش غذایی مواد همراه آن به عنوان یک چاشنی بسیار خوش طعم و مقوی شناخته می شود، بد نیست در ادامه ی مطلب گذری به خواص منحصر به فرد زیتون و در نهایت زیتون پرورده بزنیم.

خلاصه ای از ارزش غذایی دانه زیتون:

زیتون به عنوان یک میوه با کالری کم(115کالری به ازای 100 گرم) به عنوان یک میان وعده یا چاشنی مناسب به همراه غذا برای ورزشکاران و کسانی که رژیم غذایی دارند توصیه می شود.

هر صد گرم زیتون حاوی حدود 15 درصد چربی بوده که بخش اعظم آن اسید اولئیک یا همان اسید چرب اشباع نشده ی تشکیل دهنده ی روغن زیتون است.

سرشار از انواع آنتی اسیدان مانند هیدروکسی تیروزول، تیروزول و اسید اولئانولک است که در تقویت سیستم ایمنی بدن و کنترل پیشرفت سطان موثر است، آنتی اکسیدانها همچنین به عنوان مسکن در بدن عمل کرده و در کاهش درد در بدن موثر است.

حاوی مقادیر بالایی کلسیم است که در رشد و اتسحکام استخوانها موثر است.

حاوی مقادیر بالای عنصر مس بوده که در جلوگیری از ابتلا به بیماریهای قلبی موثر است.

زیتون پرورده شمالی

دانه زیتون از کاهنده های اصلی فشار خون بوده و با قابلیتهای تسکین دهنده خود دردهای رماتیسمی و دردهای مفاصلی را کاهش می دهند، قابض بوده و مقوی معده می باشند که در افزایش اشتها موثر می باشند.

این دانه مقوی یک تب بر طبیعی است و اثر ضد دیابتی نیز دارد که ادرار آور بوده و به این صورت در کاهش فشار خون موثر است.

زیتون پرورده شمالی

زیتونها بر عملکرد درست صفرا کنترل خوبی دارند و سنگهای صفراوی را دفع و یبوست را نیز درمان می کند و با داشتن مقادیر بالای چربی منبع خوبی از اسید اولئیک و اسید چرب غیر اشباع امگا9 می باشند و با داشتن این ویژگی از التهابات و مخصوصا التهابات روده جلوگیری کرده و برای درمان آسم و آرتوز نیز موثر شناخته شده اند.

این دانه های سبز یاقوتی در زیتون پرورده شمالی، قولنجهای ناشی از ورم کلیه تسکین می دهند و در درمان التهابات ناشی از آفتاب سوختگی، سوزش گزش حشرات، مار، عقرب و سرمازدگی نقش دارند.

اسید اولئیک، امگا 3، اسید لینولنیک و امگا 6 موجود در این محصول در پاک سازی روده نقش مهمی داشته و از بستن رسوب آهن موجود در غذاها در دیواره آن جلوگیری می کند.

به سبب تمیز کردن جداره داخلی دیواره عروق خونی، و مانع از بستن رسوب چربی LDL در عروق، از سکته قلبی جلوگیری می نماید و همچنین به سبب داشتن انواع ویتامینها در شادابی پوست اثر داشته و چروک آن را به تعویق می اندازد.

خرید زیتون پرورده تک نفره

با توجه به اینکه این محصول در حجمهای مختلف عرضه می شود سعی شده است که هزینه آن بر حسب نفر محسوب شود برای مثال قیمت زیتون پرورده تک نفره و رب انار با نمونه دو نفره متفاوت می باشد و برا اینکه هزینه را حساب کنیم باید نکات زیادی را در نظر گرفت.

برای مثال ظرف محصول بسیار مهم می باشد زیرا ممکن است از نظر وزنی بیشتر و یا کمتر باشد و این گونه باعث اختلاف قیمت خواهد شد و همچنین مورد اصلی درباره قیمت را می توان برند و شرکت تولیدکننده دانست زیرا هزینه به نوعی نشان دهنده کیفیت نیز می باشد.

خرید زیتون پرورده تک نفره

برای اینکه بتوانید از قیمت اصلی این محصول جهت خرید زیتون پرورده تک نفره اطلاع پیدا کنید می توانید بسته بندی آن را بررسی نمایید زیرا موارد زیادی مانند هزینه و همچنین علامت استاندارد بر روی آن موجود می باشد و اگر به بسته بندی دسترسی ندارید راه ساده تری وجود دارد و این بار می توانید با فروشنده ارتباط برقرار نمایید و قیمت را استعلام کنید و باید بدانید که لیست ارائه شده به شما بر اساس نرخ روز تعیین شده است.

نهایت تلاش مجموعه به کار گرفته شده است تا قیمت تمام شده برای مشتریان کاهش یابد و همچنین از افزایش قیمت به صورت نامعقول تا حد امکان پیشگیری شده است و این محصول به این دلیل که اغلب توسط صاحب رستوران تهیه می شود می تواند دارای قیمت کمتری نیز باشد و این مسئله نیازمند صحبت با فروشنده می باشد و در نهایت مطمئن باشید که رضایت شما جلب خواهد شد و یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *