0

مجسمه برنجی رقص باله قدیمی

همانطور که می دانید در زمانهای قدیم نیز به صورت دستی به ساخت مجسمه نیز روی می آوردند اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت فناوری برای تولید این محصول از کارخانه ها و دستگاه های بسیار عالی نیز استفاده می شود به همین دلیل کیفیت این نوع از محصولات امروزی نسبت به زمان قدیم بسیار بالا می باشد.

از محصول برنجی نیز از دوران قدیم نیز استفاده می شده است و جزو رکن اصلی برای تولید مجسمه نیز می باشد به همین دلیل در تولید این محصول حتی امروزه هم از این نوع ماده در تولید مجسمه نیز استفاده می شود.

مجموعه آراد برندینگ با داشتن بهترین کارخانه تولید مجسمه برنجی که در اختیار دارد توانسته مجسمه های گوزن قدیمی را تولید کرده و به بازار پخش و عرضه گرداند و همچنین به دلیل کیفیت بالایی که برای تولید در این محصولات به کار رفته است توانسته ایم ظرف مدت کوتاهی نظر تمامی مشتریان علاقه مند به این محصولات را جلب کنیم.

همچنین متخصصین و کارشناسان شرکت ما به دلیل کیفیت بالایی که در محصولات خود به کار برده اند جزو برترین تولیدکنندگان در این زمینه نیز به حساب می آیند و لازم به ذکر است که بیشتر محصولاتی که مانند این نوع کالا می باشد کیفیت پایینی دارند مثلا با گذشت 3 ماه پس از خرید این محصول، کالا خراب شده و دیگر نمی توان آن را تعمیر نمود.

مجسمه برنجی گوزن قدیمی

برای تولید مجسمه گچ با ماده ای با کیفیت به نام سیلیکونی ترکیب می کنند و سپس ترکیب این دو ماده را در ظرف قالب گیری ریخته تا طرح مورد نظر نیز به وجود بیاید و در مرحله آخر ماده دیگری به نام موم را درون آن ریخته تا ذوب شود تا بتوانند ضخامت مورد نظر مجسمه خود را در بیاورند به همین دلیل سه ماده اصلی که برای تولید این محصول استفاده می کنند جزو با کیفیت ترین نوع ماده باید باشند تا بتوانند محصولی با مقاومت بالا را تولید نمایند.

یکی از با کیفیت ترین کارخانه های موجود در زمینه مجسمه سازی برنجی در طرحهای قدیم مانند گوزن قدیمی آن هم با قیمت بسیار مناسب و همچنین کیفیت بسیار بالا کارخانه تحت مجموعه ما نیز می باشد که توانسته با تولید با کیفیت ترین نوع مجسمه گوزن قدیمی رضایت مشتریان که تا به امروز از شرکت ما خریداری کرده اند را جلب کند.

امروزه بیشتر بانوان به مجسمه برنجی قدیمی نیز علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند به همین دلیل فروش این محصول در شش ماه گذشته خیلی بالاتر بوده است.

مجسمه یک نوع تندیس دست ساز است که برای چهره یا حیوان خاصی نیز طراحی می شود و به گونه ای این محصول تولید می شود که برای سالیان سال به یادگار باقی می ماند به همین دلیل برای تولید این دسته از محصولات کیفیت مهم ترین نکته می باشد.

برای ساخت مجسمه برنجی بودا مهم ترین ماده آن گچ است و باید با یک ماده دیگر نیز ترکیب شده تا شکل و قالب دلخواه و مورد نظر در بیاید و سپس به دست مشتری مورد نظر برسد.

مجسمه برنجی رقص باله

تندیسی که به شکل قالب است و از اشکال مختلفی همچون چهره انسان، حیوانات، رقص باله و غیره تولید شده است را مجسمه برنجی می گویند.

علاوه بر اینکه در دکوراسیونهای داخلی کاربردی می باشد بلکه در محیطهای خارجی هم از جمله تراس، کنار استخر، باغچه و یا ورودی خانه ها هم قابل استفاده است.

به طورکلی طبق تجربیات و آزمایشات صورت گرفته شده به دلیل قابلیت بالای چکش خواری و شکل پذیری در اشکال مختلف آلیاژ برنج بیشترین کاربرد در مجسمه سازی نسبت به آلیاژ و فلزهای دیگر به خود کسب کرده است.

یکی از اصیل ترین دکورهای تزئینی که از دیرباز در اغلب منازل و خانه ها رواج داشت مجسمه برنجی رقص باله می باشد که این متریال علاوه بر در ساخت لوازم و ظروف دکوری بلکه در بسیاری از مصارف دیگر هم قابل استفاده می باشد.

رنگ طلایی یا زرد این مواد در مجسمه سازی، شمهدان و لوسترها کاربردی می باشد.

در وسایلهای موسیقی سیپور یا بوق از این نوع متریال استفاده می شود.

آلیاژ برنج به دلیل خاصیت ضد باکتری و میکروب کشی که دارد در دستگیره اغلب بیمارستانها از این ماده استفاده می شود.

برنج در مقابل زنگ زدگی، ساییدگی، خوردگی و رطوبت از مقاومت بالایی رخودار است به همین علت در بسیاری از ظروف و مجسمه ها از این محصول استفاده می کنند.

البته چون در برابر حرارت هم از مقاومت بالایی برخودار است اغلب برای تجهیزات جنگی از این متریال استفاده می شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *