0

فروش بازی فکری ارشیا

به هر گونه تلاش ذهنی که به شکل هدفدار فردی یا گروهی و خانوادگی انجام می شود و بسیار در روحیه، شخصیت و زندگی فرد تاثیر دارد بازی فکری خارجی می گویند.

قیمت خرید بازیهای فکری خانوادگی بسته به نوع بازی با هم فرق دارند، در بازی فکری جنسیت، سن، وضعیت جسمانی و هر مورد دیگر نقشی ندارد.

جالب است بدانید سایت آراد برندینگ با انواعی از بازیهای فکری در خدمت مشتریان عزیز می باشد لطفا جهت خرید، فرم داخل سایت را پر نمایید و با مشاوران ما جهت خرید بهتر ارتباط برقرار کنید.

بازی فکری تمرکز در افراد را بالا می برد و موجب شادی و نشاط در اعضای خانواده را فراهم می کند و با چالش در توانایی فکری و تمرکز فرد به تدریج او را در این زمینه ها رشد می دهد.

بازی فکری دارای دسته های مختلفی است که هر کدام یک قسمت از توانایی فرد را بالا می برد که به طور عمده بازیهای استراتژیک قدرت محاسبات، حس ششم، فدرت ریسک پذیری در انسان را افزایش می دهد.

فروش بازی فکری

یکی از بهترین تفریحات و در عین حال سالم که می تواند لحظات شادی را که پر از شور و خنده ایجاد کند بازیهای فکری خانوادگی است که فروش بازی فکری نسبت که کارایی و کیفیت آن بسیار با قیمت ارزان انجام می شود.

ازانواع بازیهای فکری و تاثیر آن بر روی مغز و بدن انسان صحبت شد ولی سعی کنید در زمان خرید این محصول از نشان استاندارد آن غافل نباشید و همچنین بازی فکری با توجه به سن افراد خریداری کنید زیرا بسیاری بازیهای فکری مناسب سن کودکتان نیست و آن را خریداری می کنید و چون کودک از قدرت حل آن برنمی آید بیشتر اعتماد به نفس کودک را پایین می آورد و به مرور علاقه و رقبتش به بازی فکری از دست می دهد چرا که توانایی او را زیر سوال برده و باعث خشم کودک ما را فراهم نموده است می توانید با کارشناسان کودک در زمینه بازی فکری مناسب مشورت کنید.

بازیهای فکری به علت اینکه از پیچیدگی خاصی برخوردار است فرد دوست دارد با اشتیاق آن را دنبال کند تا نتیجه آن را در پایان ببیند.

امروزه بازیهای فکری از تنوع بیشتری برخوردار است که هر کدام از این بازیها توانایی فرد را از نظر هوش و استعداد بالا می برد و توان حل مسائل و تصمیم گیری را در فرد بیشتر می کند البته باید گفت کودکان از همان ابتدای کودکی چون کنجکاو هستند و از اینکه چیزی را خودشان درست کنند لذت می برند و نمونه آن را در ساخت لگو دیدیم که چقدر کودکان بارها آن را با اشکال مختلف درست می کنند و دوباره خراب می کنند و شکل دیگری را می سازند پس این وظیفه

خانواده است که با بازیهای فکری مناسب این حس خلاقانه و کنجکاوی را در کودکان بیشتر کنند تا بستری برای رشد ذهن و ارتباطات بهتر آنها را فراهم کنند.

بازی فکری ارشیا

بهترین نوع بازی برای بچه ها بازی فکری ارشیا دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای و تبانی می باشد.

خرید بازی فکری ارشیا مدل دختر کفشدوزکی و پسر گربه ایی از تمام فروشگاه ها و سایت های معتبر امکان پذیر است.

وقتی فرزندتان پروسه ی رشد را طی می کند با اهمیت ترین مقاطع زندگی را در حال گذراندن است.

در واقع مانند درختی که در دوران نهال باید بیشتر به آن توجه کرد و اهمیت داد تا در هنگام بزرگسالی هم ریشه قوی و محکمی داشته باشد و میوه ی شیرین و پر باری بدهد.

بازی فوق نیاز به تفکر و هوش دارد و با تعداد ۴ نفر انجام می شود.

بازار انواع بازی های فکری دخترانه مانند تبانی و غیره بسیار داغ است زیرا کودکان و نوجوانان را ترغیب به فکر کردن و انجام چالش های جدید می کند

این بازی به تعداد ۴ تا ۸ شرکت کننده دارد و نسخه مشابه از بازی  Daed Last می باشد ولی تفاوت های جزئی و جذابی با آن دارد داستان به این شکل است که تعدادی تبهکار حرفه ایی دست به انجام سرقت زده و بعدر درود هم گرد می آیند تا غنایم و طلای دزدیده شده را بین هم تقسیم کنند.

نام این اشخاص بر گرفته از اسامی شخصیت های منفی  فیلم های معروف مانند تانی شلبی و جوکرهست.

جعبه کارت ها و فضای طراحی شده در بازی به شدت زیبا و جذاب است رده سنی برای انجام این بازی بالای ۱۳ سال است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *